БУРДА с кройки за бременни???

  • 4 946
  • 8
  •   1
Отговори
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравейте, момичета.

Имам много голям проблем да си намеря дрехи, които да са ми по мярка. Да кажа само, че съм доста едра, и то най-вече в раменете и в гръдния кош и съответно сега, като ми пристяга всичко и в корема, положението е зле...

Та след обстойна обиколка по магазините, се убедих, че нещо подходящо за мен може да излезе само от собственте ми ръце.

Имала ли е някоя от вас този проблем и има ли някоя такава БУРДА, или поне да ме насочите къде да си я намеря, че вече нося само два пуловера на мъжа ми и ги редувам всеки ден.

# 1
  • Мнения: 211
Здрасти  Grinning

Голям проблем са това дрехите за бременни. Ако това ще те успокои Stop и аз имах сериозен проблем с намирането... Rolling Eyes

Списание Бурда за бременни вече няма, но можеш да провериш в магазина на Бурда за кройки /има 7-8 вида/, който се намира на бул.Дондуков, с/у Мин.съвет.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 146
Освен в магазинчето на Дондуков съм виждала кройки на Бурда и в магазина на граф Игнатиев. Намира се от лявата страна, когато тръгнеш от Попа към стадиона. Някъде на 30-50 метра след сфетофара е. Има 3 стъпала. На витрината гледах някакви книги за компютри. Но като влезнеш има много копчета, ципове и разни други неща.

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ако не се лъжа всяка година в августкия или септ. брой иzлиzат и няколко модели zа бременни. Виж и  тук на страницата (http://www.burdamode.com/Umstandsmode,1270778-1128998-1003726,deDE.html).

# 4
  • Мнения: 361
В магазинчето на Дондуков ,продават цели списания 7-8лв.,или само кройка 3-4лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 291
Дано да не се лъжа, но магазина на Бурда на Дондуков май вече не работи. Поне когато минавах от там беше празен, а може и да го ремонтират ?!

# 6
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Много благодаря, ще проверя и в двата магазина още този уикенд.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
Дано да не се лъжа, но магазина на Бурда на Дондуков май вече не работи. Поне когато минавах от там беше празен, а може и да го ремонтират ?!
Лъжеш се.. работи.. миналата седмица минах и търсих детски модели ама са много малко.
Iggiberry .. днес ще мина пак и ако има нещо ще свиркам..

# 8
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Днес минах оттам и си взех три много хубави кройки за рокля, панталон и блуза...
Нямам търпение да си купя плат и да шия...

Мерси за инфото! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт