Отговори
  • Мнения: 0
Някой има ли представа какво предствавлява това интервю и този тест при кандидатстване! Подадох документи в Агенция Митници и сега ще ходя на интервю! Моля някой да ми помогне с каквото може и най-малкото нещо ще ми помогне! Много съм притеснена!

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
В 00.16 часа много хора нанкат. Все пак ти пожелавам късмет - да се справиш с теста и да те назначат на работа. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 2
  • Мнения: 1 915
По много интересно време ще ходиш на интервю, сигурно ще те вземат.

# 3
  • Мнения: 7
Ходила съм точно на такова интервю ако не е късно вече( предполагам е минало сутринта ) ще ти обясня

# 4
  • Мнения: 0
Не не съм ходила още предстой ми да отида! Много ще се радвам ако някой ми даде съвет и какво точно представлява всичко това! Благодаря предварително на всички!!!!!!!

# 5
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
Какво могат да ти отговорят? Трябваше да попиташ два-три дни по-рано, за да те прочетат. Не се тревожи, стискаме ти палци. Какво има да става ще стане.

http://desitotototo.dir.bg/_wm/pbasic/?df=688086&GDirId=15ea … de063da603e4947b5 

почети тука, може и да  ти снеме малко от стреса

# 6
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Вероятно тестът ти ще бъде върху ППЗМ, така че няма да е зле да го прегледаш.

# 7
  • Мнения: 5 647
Вероятно тестът ти ще бъде върху ППЗМ, така че няма да е зле да го прегледаш.

Не, тестът е за интелигентност от типа на този
Успех на авторката.

# 8
  • Мнения: 2 018
Не, тестът е за интелигентност от типа на този
Успех на авторката.

Аааа, че некоректни. Решаваш 1/2 час и после ти искат 5лв за отговора.

# 9
  • Мнения: 5 647
Не, тестът е за интелигентност от типа на този
Успех на авторката.

Аааа, че некоректни. Решаваш 1/2 час и после ти искат 5лв за отговора.

Дадох го като пример само.  Peace

# 10
  • Мнения: 2 018
Не, тестът е за интелигентност от типа на този
Успех на авторката.

Аааа, че некоректни. Решаваш 1/2 час и после ти искат 5лв за отговора.

Дадох го като пример само.  Peace

Пари от мен не видяха  Crossing Arms

 Laughing

# 11
  • Мнения: 5 647
И от мен тоже Simple Smile)

# 12
  • Мнения: 1 915
Аз си направих теста, обнови се най-високият резултат, реших че трябва да е моя и си продължих Simple Smile).

# 13
  • Мнения: 395
Аз бях миналия месец на интервю( за митнически инспектор)-стандартни въпроси: Защо искате да работите в митницата? С какво ще допринесете? Питаха ме и за в бъдеще към какъв отдел бих проявила интерес да специализирам(акцизи, наркотрафик, трафик на хора)? Не е зле да погледнеш сайта на агенция митници- ей така да влезеш в час малко Simple SmileИмаше и подробен разпит за семейството ми-родители/мъж/жена/братя/сестри-какво са работили/какво работят. Какви са очакванията ми за заплата? Дали би ме устройло нерегламентирано работно време( днвени, нощни смени) и тн.  Тест не са ми давали- една седмица по-късно ми се обадиха да кажат, че съм одобрена и да заповядам в управлението.....но междувременно се насочих към нещо друго и така Simple Smile

# 14
  • Мнения: 589
Не не съм ходила още предстой ми да отида! Много ще се радвам ако някой ми даде съвет и какво точно представлява всичко това! Благодаря предварително на всички!!!!!!!
В тоя тест  ако е включен и правопис- смятай, че си се издънила...Иначе- успех!

Общи условия

Активация на акаунт