за детските ясли въпросче

  • 507
  • 4
  •   1
Отговори
Мили мами, искам да ви питам следното: когато си водите децата на ясла, всяка сутрин ли им бъркат в устата с пустите шпатули? #Cussing out Моят син до скоро с бодра стъпка тръгваше за яслата, но от седмица, като стигнем там и го облека почва да плачка като види сестрата. Моля, споделете как е при вас.Страхувам се, че ще намрази яслата Thinking

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Амииии.....Танти досега само веднъж е благоволила да застане на лампата за преглед, а ходи от 1,9г. на ясла, а след това на градина. В яслата пък въобще не са ги преглеждали сутрин. Преполагам, че след като влезнат вътре, ги оглеждат, защото се е случвало да ми се обадят да си я взема. Друг е въпросът, че съм я взимала без да й има нищо.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Не, изобщо не ги проверяват.
Случвало се е (ходим от два месеца) като взема да ми кажат, че е кашлял лошо, или че има хрема и съответно веднага при докторицата.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И при нас не ги проверяват.Когато баткото ходеше на градина ги проверяваха, но без шпатули.Просто отварят широко уста - и това е.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Мили мами, искам да ви питам следното: когато си водите децата на ясла, всяка сутрин ли им бъркат в устата с пустите шпатули? #Cussing out Моят син до скоро с бодра стъпка тръгваше за яслата, но от седмица, като стигнем там и го облека почва да плачка като види сестрата. Моля, споделете как е при вас.Страхувам се, че ще намрази яслата Thinking

В нашата ясла вече година и половина не са й бъркали нито веднъж в устата.. поне не пред мен...

Общи условия

Активация на акаунт