Beli petanza po koremcheto

  • 815
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
zdraveite! ot okolo sedmica zabeliazah beli petanca otstrani po korema na bebeto mi (na 2 meseca). imate li ideia kakvo moje da e? Pediatarkata kaza che se sluchvalo chesto bebetata da imat problemi s pigmentaziata i da ne se pritesniavam, no men tova me trevoji. blagodaria vi predvaritelno!

# 1
  • Мнения: 1 866
И ние имаме 2 бели петънца по крачетата. Казаха ми че ако не вземат да се уголемяват и променят да не се тревожа. Просто било някаква депигментация. Аз само ги наблюдавам но нищо особено не се случва. Стоят си така от месеци. В интерес на истината и аз имам едно такова по корема, но ми се получи на около 20 години. Мисля че не е страшно.

# 2
  • Мнения: 1 489
Малката също има такива петънца по крачетата.Има и едно по-тъмно отзад на свивката на едното краче.Същото го има и баща й на същото място,но на другия крак.Не се притеснявая-може да е нещо наследствено.Аз примерно имам едно по-бяло петно на гърба,което ми е по рождение.Колкото и да се печа лятото на море то не почърнява.

# 3
  • Мнения: 8 505
А евентуално да имате котка вкъщи?Ако да-котката на ветеринар,а бебо отново на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт