Идея за подарък играчка за детенце на 2 годинки?

  • 1 298
  • 5
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравейте,
нашия племенник има рожден ден утре и искаме да му вземем подарък някаква играчка и дрешки. За дрешките ще се оправя, но за играчката нямам никаква идея. Моля дайте ми идеи какви играчки радват двегодишните момченца.
Благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 6 521
в била младост видяхме мно-о-о-о-ого готини къщи от материя като надуваемите играчки с лека алуминиева конструкция - в два десена с 2 прозореца и 1 врата, аз взех такава за кръщене на близначки - много я ползват, един познат но и той с близнета също, казва, че неговите много си играят вътре.
цената е 22 лв. за протокола  Laughing
успех в пазаруването, сигурно ще изберете нещо готино, ама мисля, че за къща друг ат гостите не би се сетил  Sad

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Благодаря ти за идеята, наистина е страхотна, сега остава да намеря такава къщурка във Враца, коеот ще си е успех!

# 3
Абе имам щерки ама каката като беше на две си падаше по влакчета, колички, конструктори.
Лудо скачаше и по тази пътека -издава звуци като скачаш
А може и нещо от сорта на това -това са дървени трупчета

С Биби съм съгласна също за надуваемите. Стига да имат достатъчно място има много хубави надуваеми всякакви работи. Wink  Simple Smile

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Honda, благодаря и на теб.
Да докладвам- намерихме такава къщичка, която в случая е палатка на цирк с много животни по нея и след гласуване с половинката я взехме, да видим утре как ще реагира рожденика.
Благодаря Биби още веднъж.

# 5
  • Мнения: 1 975
i nie imame takiva palatki .... Ednata e naduvaema a drugata e samo takava za kriene..
Preporuchvam gi i az  Wink

Общи условия

Активация на акаунт