Истинска хума - откъде?

  • 20 266
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, къде мога да намеря хума не на прах, а на парчета?

Също ме интересува дали знаете къде се продава зелена хума...

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Търси по пазарите. При нас се продава там.
МОга да погледна и за зелена. Тя същата като другата ли е?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 508
Зелена хума

Подходяща е за нормална и мазна кожа. Регулира мастната секреция на клетките и е подходяща за справяне с мазната коса.


Зелената хума има и най-широко действие. Почиства кожата, подхранва я с необходимите минерали, заздравява наранените зони и ревитализира.


Бяла хума (каолин)

Подходяща е за суха и нежна кожа. Като маска за коса придава жизненост и блясък. Бяла хума съдържат и бебешките пудри. Богата е на силиций и помага за унищожаване на токсините.


Червена хума

С нея се правят маски за нормална и суха кожа. Червеният й цвят е заради съдържанието на железен оксид.


Богата е на олиго-елементи и връща блясъка на кожата. Помага и за подобряване на кръвообращението.


Жълта хума

Богата е на минерали и тонизира клетките. Подходяща е за нормална и мазна кожа. Подхранва нормалните и чупливи коси.


Розова хума

Омекотява кожата и връща блясъка й. Подходяща е за деликатни, чувствителни лица. Съдържа много олиго-елементи.


Синя хума

Обогатява кожата с кислород, може да се използва за всички видове кожа.

# 3
  • Мнения: 54
Момичета, къде мога да намеря хума не на прах, а на парчета?

Също ме интересува дали знаете къде се продава зелена хума...

Зелена хума на Cattier можеш да вземеш от сайта на Зоя:
http://www.zoya.bg/%D0%A1%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%85-%D0%BF%D1%80%D … lters=Cattier-m33

Същата фирма има и готова маска със зелена хума. Има ги и в магазини Слънце и Луна.

# 4
  • Мнения: 1 416
На парчета нямам представа къде може да се намери. Хумата, която в момента ползвам е на Талодерма, на прах е, но ми харесва много.
А иначе и Cattier имат хума, бяла и зелена:

http://www.biocosmetics-cattier.com/index.php?type=10

Имат насипна и готова за употреба, а така също и като съставка в различни маски според типовете кожа. Миналата седмица си купих тяхна маска с глина, доволна съм, много ми харесва.


А, Tea13 писали сме заедно Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 508
Идеално, мерси много! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 650
Днес си купих зелена хума от една билкпва аптека в Красно село. Тя е в прозрачен плик, леко влажна, като глина, на буца е , не ми изглежда съвсем зелена на цвят. 1.90 й беше цената. Има листовка към нея. Много й се чудя за вътрешно профилактично приложение. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт