Как да я откажа от количката?

  • 515
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
Някоя друга мама дали е имала такъв проблем?Спи само в количката,оставя ли я в леглото и започва едно изправяне,обръщане,мрънкане,после пак в количката люш люш и готово заспива ме..?Ако сте имали подобен проблем,ако може да се нарече така,защото явно и е удобно за да си спи непрекъснато там,но тя расте количката ще и стане малка пък и друго си е като си спи в креватчето,та пишете ми ,как се справих те или ми дайте съвет!!БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • Мнения: 920
Ние имахме подобен проблем с шезлонга и кошарата за игра. В крайна сметка с упоритост, търпение и мнооооооооого мрънкане го научих че в тази кошарата освен да се играе може да се спи...и е далеч по-удобно от колкото в шезлонга. Нищо специално не съм правила, просто като го усетя че му се спи го местя там (ако вече не е там играещ) и така. Пробвай да слагате нещо интересно в кошарата с което да се заиграе преди спането, или да я галиш по личицето, докато се успокои и заспи - такива "малки тайни". Успех и се зареди с търпение.



# 2
  • Мнения: 532
Бебетата обичат да са на тясно като в майчината утроба. Опитай се като заспи в количката да я преместваш в креватчето. Заграждай я с нещо - одеалце, играчки и други неща, за да се чувства "закрилена". Използвай момента, когато е дълбоко заспала. Ако се събуди и плаче пак я премести в количката.  Не я карай да се чувства като на чуждо място. Ако има нещо специално в количката, което може да бъде преместено в креватчено, направи го.
Успех! И не се тормози толкова! Всяко нещо при децата е временно и щом и харесва да спи там, нека! Като й отеснее и не й е удобно, сама ще предпочете кревата.

Общи условия

Активация на акаунт