Подарък за 50 годишнина.Моля предложения

  • 45 270
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 30
Подарък за 50 годишнина.Моля предложения

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 20:54 от mama Nadia

# 1
  • Мнения: 72
Картина

# 2
  • Мнения: 2 050
Поправи си заглавието. Годишнина.

# 3
  • Мнения: 426
 50 годишнина от какво  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 930
Предполагам, че авторката говори за рожден ден. Мъж или жена?

# 5
  • Мнения: 33
И за мъж и жена- Фондю   chef  .. любимото ми

http://media.snimka.bg/1863/009981286.jpg

# 6
  • Мнения: 4 970
За 50-годишния юбилей на майка ми   уговорих с баща ми съдействие  Wink и  им подарих почивка на любимо място  Hug Уговорих и предплатих ваучер с всичко необходимо.Остана очарована

# 7
  • Мнения: 1 252
Чугунено барбекю , да ви събират по- често  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 901
Много неща не са ясни.
Мъж или жена?
Мама, тате, брат, сестра, съпруг или приятел?
Какво обича човекът?

# 9
  • Мнения: 1 252
Много неща не са ясни.
Мъж или жена?
Мама, тате, брат, сестра, съпруг или приятел?
Какво обича човекът?


Пишете нещо за годишнина от сватба!
Ч е мен ме интересува Hug

# 10
  • Мнения: 800
Уикенд, почивка в спа хотел предплатена или екскурзия. Много зависи конкретния човек какво обича - така по принцип всеки подарък е подходящ. Можем да пишем - коли, острови и т.н. Авторката да даде малко подробности.

# 11
  • софия
  • Мнения: 757
на мен ми подариха за мин. рожден ден бутилка вино, 1982 год, виница. Бях гледала в някакъв сайт подобни услуги.

# 12
# 13
  • Мнения: 5 710
Ами скок с парашут.

Мъж ли е човекът, жена ли е, какъв ти се пада, какви са ти възможностите ...

Аз бих подарила почивка някъде и нещо класическо - часовник, например.

# 14
  • Мнения: 228
Юбилейна монета.
Антична вещ.

# 15
  • Мнения: 11 747
Куфар, дано не го изтълкува неправилно  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13
Зависи от от човека. Майка ми много обича да пътува, да вижда и научава нови неща, затова и подарих няколко дни извън страната.Беше изключително доволна, а и споменът и хубавите емоции ще и останат за цял живот.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Ценна книга. Икона. Ако обича шах, може да му подариш гравиран с неговото/нейното име.
Наистина зависи от човека.  Peace

# 18
  • Мнения: 13
О, да, ценна книга или икона е много стилно.

# 19
  • Мнения: 11 747
Е, това с иконите не е толкова универсално, за колкото се възприема. Много хора не ценят и не желаят икони в дома си.

# 20
  • Мнения: 13
Е, аз имам предвид хора, които понаваме добре. На военен и комунист икона няма да подарявам. Laughing

# 21
  • Мнения: 11 747
Забелязвам, че иконите, като подарък, се споменават много често в темите за подаръци, било за сватби, било за годишнини и за всичко останало, за което се прави подарък. Освен, че има хора, които категорично не желаят икони, има и хора, които пък са безразлични към тях, но чак стилен и стойностен подарък няма да им се стори. Като цяло, много малко са хората, които биха се зарадвали и оценили икона.

# 22
  • Мнения: 13
Аз лично съдя по моите близки (имам предвид тези, които са около възрастта, която споменава авторката). Те биха се зарадвали на икона. На хора, които не познавам добре, действително бих подарила нещо по-неутрално. Най-добре е предварително да се знае нещо за стила или вкусовете на тези, на които ще подаряваш. Близките ми, които познават моя вкус, знаят, че никога, ама никога не трябва да ми подаряват злато. През живота си не съм носила и  няма да нося и ако някой ми подари,  от куртоазия ще му благодаря учтиво, но изобщо няма да се зарадвам. Имам приятелка, която не понася кожените гривни и металните бижута, които аз обожавам. Та тя пък няма да се зарадва, на това, което би зарадвало мен. Така че, наистина е доста относително.

# 23
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
Идеята за екскурзия или уикенд на романтично място е страхотна като подарък за близък човек, родител най-вече. Преди време на екс. в Италия се запознах с едно такова майче - подаръкът беше от двете й дъщери и тя се чувстваше много горда и щастлива! Картина или икона не бих подарила - хората имат различен вкус и ако не харесва картината, какво ще я прави!?

# 24
  • Мнения: 13
Сега се сетих за една " картина" , която подариха на майка ми преди години и още умирам от смях като си спомня изражението й, като я видя. На нея беше изобразена някаква жена, с дреха, която лъскаше и блестеше, а отгоре на всичко жената ставаше и сядаше , в зависимост от това под какъв ъгъл я гледаш. Shocked Майка ми първо я скри в един шкаф , а после я подари на една циганка. Ей, Бога ми, нямаше  по -щастлива от тази циганка, като види майка ми още я благославя. Картината стоя на видно място в хола й ,и цялата маала се изредила да я съзерцава и възклицава. Laughing

# 25
  • Мнения: 901
Мама обожава операта.
За нейна годишнина й подарихме пътуване до Милано и билет за Ла Скала - "Тоска".
Мисля, че я направихме много щастлива, благодарение на това, че сестра ми твърдо вярва, че няма невъзможни неща и че всяка мечта заслужава да бъде осъществена.

Така че ако става дума за много близък човек, целИ се в мечтите му.

# 26
  • Мнения: 1 252
Реших!
На майка ми ще й подаря скок с бънжи! Да. така има шансове поне ден да не дава акъл!
Златни стеееее
Но свеки още я мисля Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 0
почивка !

# 28
  • Мнения: 1 252

... с много хлебарки  Joy

# 29
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Така че ако става дума за много близък човек, целИ се в мечтите му.


 newsm10

# 30
  • Мнения: 228
Реших!
На майка ми ще й подаря скок с бънжи! Да. така има шансове поне ден да не дава акъл!
Златни стеееее
Но свеки още я мисля Rolling Eyes
Запиши я да участва в Сървайвър или Страх. hahaha

# 31
  • Мнения: 1 252
Подсети ме, много бих желлала да я я гледам в "Цената на истината"
Но няма как да стане...

ПП направете изненада с "Море от любов" Peace

# 32
  • Мнения: 1 277
Мама обожава операта.
За нейна годишнина й подарихме пътуване до Милано и билет за Ла Скала - "Тоска".
Мисля, че я направихме много щастлива, благодарение на това, че сестра ми твърдо вярва, че няма невъзможни неща и че всяка мечта заслужава да бъде осъществена.


Благородно завидях на майка ти Simple Smile! Да можеше и мен някой да ме изненада така....
А по темата- екскурзия, почивка, бижу....

Общи условия

Активация на акаунт