Отговори
  • Мнения: 3 634
Ама съм бясна. Разбирате ли? БЯСНА!

Таткото, след месец затишие вече звъни 2 пъти в рамките на една седмица... Та, първия път да ми каже новия си телефонен номер... И сега днес, преди малко... звъни и веднага пита: Всичко на ред ли е?
Аз вече чак трогната до немай къде, викам дааа... а той: В Турку камион е блъснал 5 годишно момченце...
Сиреч, дали не е нашия син... Казах му, че не е, че Оливер е на г радина. Оня вече успокоен води разговора на татък. Плещи глупости.
Та му викам, ще идваме към Хелзинки тоз уикенд и ще сме там до сряда (туй ако имаме кола де). А той:
- Ами не знам дали ще мога да ви видя (тоест, децата) през уикенда защото ние ще се грижим уикенда за децата на наши приятели!

МООЛЯ? Изидвях и още дивея. МА ТОЯ КАК ТАКА БЕ? АМА ЗА НЕГОВИТЕ СОБСТВЕНИ ДЕЦА ДЕТО ЗА 10 МЕСЕЦА Е ВИДЯЛ 2 ПЪТИ СТАВА ВЪПРОС БЕ, ЕЙ, МАМАТА ТИ МРЪСНА ПРОСТА... КАК МОЖЕ ТАКА БЕ? ГОВЕЖДО С ГОВЕЖДИТЕ...
мале, че съм бясна.

6 години брак с този, 2 деца... тоя как така първо другите някакви си там дето не са му никакви ще слага преди собствените си... АЛОУ...
Ма ми иде да го убия. И оназ неговата барабар с него. Сигурна съм, че го насъсква против своите. Сигурна съм, че всеки месец като плаща издръжката и му се цупи. СИГУРНА СЪМ, че не му дава да дойде да види децата си, парите не са единствената пречка.
ИИИИХ, ма ме е яд на вселената... треперя. Иде ми да му се обадя и да го наплюя. Ама нали на интелигентна си играя, а и съм му казала, че децата си при скучубрата му няма да пусна... Ама пак, нямал да може да си види собствените, щото ще е зает с чуждите.
Божичкооо, до кога бе? До кога с туй животно така ще се нервя?

# 1
  • Мнения: 473
Ама съм бясна. Разбирате ли? БЯСНА!

Таткото, след месец затишие вече звъни 2 пъти в рамките на една седмица... Та, първия път да ми каже новия си телефонен номер... И сега днес, преди малко... звъни и веднага пита: Всичко на ред ли е?
Аз вече чак трогната до немай къде, викам дааа... а той: В Турку камион е блъснал 5 годишно момченце...
Сиреч, дали не е нашия син... Казах му, че не е, че Оливер е на г радина. Оня вече успокоен води разговора на татък. Плещи глупости.
Та му викам, ще идваме към Хелзинки тоз уикенд и ще сме там до сряда (туй ако имаме кола де). А той:
- Ами не знам дали ще мога да ви видя (тоест, децата) през уикенда защото ние ще се грижим уикенда за децата на наши приятели!

МООЛЯ? Изидвях и още дивея. МА ТОЯ КАК ТАКА БЕ? АМА ЗА НЕГОВИТЕ СОБСТВЕНИ ДЕЦА ДЕТО ЗА 10 МЕСЕЦА Е ВИДЯЛ 2 ПЪТИ СТАВА ВЪПРОС БЕ, ЕЙ, МАМАТА ТИ МРЪСНА ПРОСТА... КАК МОЖЕ ТАКА БЕ? ГОВЕЖДО С ГОВЕЖДИТЕ...
мале, че съм бясна.

6 години брак с този, 2 деца... тоя как така първо другите някакви си там дето не са му никакви ще слага преди собствените си... АЛОУ...
Ма ми иде да го убия. И оназ неговата барабар с него. Сигурна съм, че го насъсква против своите. Сигурна съм, че всеки месец като плаща издръжката и му се цупи. СИГУРНА СЪМ, че не му дава да дойде да види децата си, парите не са единствената пречка.
ИИИИХ, ма ме е яд на вселената... треперя. Иде ми да му се обадя и да го наплюя. Ама нали на интелигентна си играя, а и съм му казала, че децата си при скучубрата му няма да пусна... Ама пак, нямал да може да си види собствените, щото ще е зает с чуждите.
Божичкооо, до кога бе? До кога с туй животно така ще се нервя?


Чакай, чакай да ти кажа.И аз така като теб не си пусках детето при моя щото живееше с една к...а.Ама една приятелка ме отвори,и ми вика "ти луда ли си ма,я си пусни детето при него събота и неделя па да видиш цирк после.И аз я послушах пратих го с гледачката уйкенда при него.Следващата седмица пак така.И на третата седмица мойта жена била дол при басейна на къщата когато се чул страшен скандал.Тя му викала"Ние сега всяка седмица сме в къщи щото детето ти идва на гости,и неможем никъде да идем,това докога ще продължи".Мале моя като избеснял newsm61 и я изгонил от къщата докато детето било при него,щото на нея не и се нрави.А сега въобще не живее с нея newsm44.Мале колко съм била тъпа smile3511 да не му го давам.Змията си показа утровата.А преди плюваше по мен пред него"Ето виждаш ли я тая как не ти дава детето и те тормози".А сега я дръж това дърво та хубаво да го изгризкаш. newsm62

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Геринце, стига ма душата, нал го занйш тоя какъв е, за нищо не става, що му се връзваш пак?!
Ох.  #Cussing out
Права си да се ядосваш, ама търсиш под вола теле. Тоя човек явно не осъзнава, че има свои, собствени деца, негова кръв, негови гени...
Аз пък от известно време съм много обидена на баща ми, понеже го каних 300  пъти да дойде на гости,  поне да види Мая, а той все много ангажиран, много зает бил, нам си къде ходил, викам ти внучка имаш ли? Като нямаш дъщеря, поне ела си виж внучката! Срамота! Обаче витай из облаците и вече гледам да нямам разговори с него, да се спасява. Не зная кой ще го гледа на дърти години...
Въобще почерпи се един сладолед и гледай напред. Успокой нервата, напълно нормално поведение от негова страна. Няма грам отговорност. Хабиш се за нищо.
Цун!

# 3
  • Мнения: 289
Разбирам те, че си бясна и е обяснимо защо. Но какво можеш да промениш?! Вредиш само на себе си с тези негативни емоции. Вярно ,че ти,аз и другите майки не можем да си го обясним как ще отдели време за чуждите деца, в момента, в който може да се зарадва и да поиграе със собствените си деца... #Crazy но може след уикенда да дойде и да ви види, нали само тогава ще е зает с чуждите newsm78
Още 2-3 пъти като изживееш подобна ситуация и вече няма да ти прави впечатление, няма да му се нервиш  #2gunfire
И малкото мозък дето му е останал явно е промит....
уф, и мен ме хвана яд  #Cussing out

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пахахаха, Тонката, не бях прочела мнението ти, обаче сега се повеселих и мисля, че ако МОФ има възцможност, да праща големия на татков дом. Ми да! Макар,че сигурно бащата му ще има предвид, че си слага таралеж в гащите, понеже той е този, който не обръща внимание на децата си, който му се  позволява да види, когато пожелай...  Crazy Въобще яжте сладолед и туйто.
То там у Финландско вече валят обилни снеговалежи навярно? Как е времето?

# 5
  • Мнения: 473
Пахахаха, Тонката, не бях прочела мнението ти, обаче сега се повеселих и мисля, че ако МОФ има възцможност, да праща големия на татков дом. Ми да! Макар,че сигурно бащата му ще има предвид, че си слага таралеж в гащите, понеже той е този, който не обръща внимание на децата си, който му се позволява да види, когато пожелай... Crazy Въобще яжте сладолед и туйто.
То там у Финландско вече валят обилни снеговалежи навярно? Как е времето?


Ама той и моя не е горял от желание да го вижда.Той имаше претенций че е родител колкото и аз на сина си.Та така свикна да го вижда.

# 6
  • Мнения: X
Az tuka 4eta i subiram informacia. Tonka, ideiata ti e super.
Mila MOF, ama ti oshte li se iadosva6. Aide stiga veche. Mnogo vreme mina. Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 3 634
Тонка, аз от жал към детето си (че бебата още не мога да я дам) не му го давам. Ама и той си го и не иска. А офцъта я мисля, че го кара да е против нас (децата де). Да не ги взима, да се не обажда, да не го интересува. Ама не знам де... мисля си, сега тъй и тъй ще ходим на татък, знам ги де живеят, що да не вземем да им се изтропосаме пред вратата? Подходящо нагиздени също... Ще звънна, ще влезем (неканени) па след малко аз ще стана да вървя по магазините, а децата ще им ги оставя за няколко часа. Дано бебата има късмета да се наака...
Ама туй само си го мисля, няма да имам смелост да го сторя.

Каси... то мина време... 9 месеца вече. Как бързо минаха... невероятно. Ама на такива неща как да не се ядосам? На себе си се ядосвам, че имах нещастието тоз нескопосаник да срещна, па и да се влюбя лудо в него... и 2 деца да му родя. Как да не ме е яд?

Кукумбер, либоф моя, то разстоянието е огромно бе мило. Не мога да го пращам. Оня дървеника трябва да идва да го взима. 170 км в едната посока е... отделно лашканията по автобусите от и до гарите.
Времето се влошава с всеки изминал ден. Оня ден имахме и първата снежна буря. Днес снега се стопи. Температурите падат вече под -0 и изобщо не е за пътувания. Сега гледам още докато е по-така да идем на гости на приятелката ми (живее до Хелзинки), че и на нея не й е розово.
Инак твоята ситуация с баща ти дето не е виждал малката ти сладурана ми напомня и на моята... На Финчото родителите още не са видяли новата си внучка. Аз да съм им ходела на гости. Да, то така се тръгва на 600 км разстояние с 2 деца и без кола. Бе проява на интерес - нулева.

Инак ми помина малко. Занесохме се в магазина и си купих малко гримчета. Да приличам на човек и аз.

# 8
Това с изтипосването у тях неканени много ми хареса. Ще ги смаеш. Но пък защо не - и без това ще имат деца на гости - тъкмо ще стане по-весело. Ще си поиграят децата...

# 9
  • Мнения: 3 634
Подадох му топката, сега е негов ред. Казах му, само УТРЕ сме на разположение. Сега да видим ще измъдри ли подходящо време, място както и активитет, че не може да се седи на едно място с тез моите двечки диванета.

# 10
  • Мнения: 3 394
мамо Фин, все ти се чудя ...като продължаваш да хабиш толкова нерви, защо не я срещнеш онази гадната....и да не й видиш сметката и да се успокоиш! То Финчо и той е за  бой,но като те знам каква си огън жена...поразтовари малко,че ако продължаваш да си ги трупаш тези гадни неща на душата ще се поболееш,бе мила, недей така.
Я му се изръси на твоя там да се парадва на децата през уикенда, а ти иди на разни там женски разкрасявания и прочие.

И целувки, че и на мен ми е криво сега на мъжо,че ми иде не знам какво да го направя....във финско да го затрия ми иде #Cussing out

# 11
  • Мнения: 3 394
следващия път, Финчо като ти се обади да те пита как си, му кажи,че нямаш време да приказваш с него, защото имаш среща и баровското бмв те чака отвън...и аре чао...затвори му и да ми видим после какво ще последва Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 3 634
Ха привет ви от Хелзинки!

Значи, обадих се на оня да му кажа, че само в понеделник ми е свободен ден. А оня ми вика, че не мозел тогажа защото Стелла (офцата) имала свободен ден.
Ми да го има, мене какво ме грее...
Ама те били направили вече планове, бла бла бла...
НЕВЕРОЯТНО!
Не можах да повяржам на ушите си.
Та вав вторник му било удобно на него, да сме отидели у тях след 17:00 часа... Ми хубажо, ама на мене като не ми е удобно вав вторник? И от де на кьде аз дето му водя децата пред самата му входна врата, кази речи (да напомня, че разстоянието е 170 км), ще трябжа и да се саобразяжам с него и с кога онази е сжободна и кога не.

Арвен, на мене просто няма да ми стигнат нержите да ида у тях когато онази е там и да го видя как се лигажи с нея. Просто не мога. А и не искам децата ми да я видят онази.

Та таткото савсем ясно жече се е исказал по вапроса с кое стои по-горе от неговата пльт и крьв. Аз просто се надявах, че поне ще е истински заинтересуван от децата си, явно не е. А ако един ден реши да се интересува, ми тогава се страхувам, че мозе и да е твьрде кьсно.

Това са новините от Хелзинки за тази вечер!

# 13
  • Мнения: 3 634
следващия път, Финчо като ти се обади да те пита как си, му кажи,че нямаш време да приказваш с него, защото имаш среща и баровското бмв те чака отвън...и аре чао...затвори му и да ми видим после какво ще последва Twisted Evil

Ама как така ще правя. Нали ще ме обяви за лоша майка коqто не се грижи за децата си, а хойка по баровете.
Просто не смятам да му се обаждам повече. Знае къде живеем, знае телефонния ми номер. Да се обади, да дойде. Ама и идването му щяло да е след Нова година (то на 14 qнуари става 1 година от както се е събрал с новата си)... та браво на бащата на годината... жидял е децата си цели 2 пъти за една година.

# 14
  • Мнения: 4 212
МОФ4е, женицо мила, как тъй да не ходиш на един бар, ми ти си млад 4овек.Да има наглостта да те обвинява, мизерник. Close Ако ти кажа, 4е ако го разкараш напълно от живота си ще си най добре, сигурно няма да ме послушаш, да ти превежда парите по банков път и си трай. Ако не му се обадиш , той май няма да се сети ни за теб, ни за децата. Офцата, да е жива и здрава, е преходна в живота му, оба4е тези две прекрасни деца дето ги е създал ще са завинаги. Губи много, защото ти си супер добър 4овек, ма на такива като тебе, май все им се падат диваци. Не поглеждай назад, аз знам 4е някой ден ще намериш 4овека който ще заслужава да е до теб. Прати го да пасе заедно с овцата. И н е се ядосвай, 4е и аз се нервя. Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт