Моля за препоръки за лекар в Майчин Дом

  • 8 924
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 915
Здравейте, мили мами.  Simple Smile
Вече ми е крайно време да се ориентирам към болница и доктор за раждане /нормално или секцио, ще видим/.
Колебая се между "Св.София" и "Майчин Дом". За първата болница получих сериозни препоръки за 2-3 лекари, но за "Майчин Дом" все още не знам почти нищо...

Моля за вашите мнения за лекари там.

Благодаря на всички ви предварително.  Wink

# 1
  • Мнения: 4 068
Аз ти препоръчвам др.Мазнейкова от Майчин дом.
Аз лично не съм раждала все още,но тя е моят лекуващ лекар и е страхотен специалист.Освен всичко друго е и перинатолог.
Ако искаш мога да ти дам координатите на частния и кабинет,за да се свържеш с нея.Ако решиш само кажи и ще ти ги пратя.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Ренци, дано да изкараш повече късмет с Мазнейкова от двама души, които познавам!

Free Soul, какво точно имаш предвид-да ти бъде препоръчан лекар, с който да се уговориш за раждането ли? Защото, ако е така, не можеш да бъдеш сигурна, че Мазнейкова ще се яви на раждането ти, въпреки че имате уговорка и въпреки, че ти е съобщила цената си (500$ преди 2 години-сега не знам колко е).

Аз лично раждах в Шейново. Вариантът със Св. София изобщо не го спрягах-не знам защо, нямам никаква причина. Но за Майчин дом се бях наслушала на такива ужасии, че въобще не си и помислих да родя там. Напоследък за Св. София се пишат само добри неща във форума. Може би все пак това е по-добрият избор.

# 3
  • Мнения: 4 915
Да, познавам я като лекар и имам координатите й. Благодаря ти, Ренци, за отговора.

Наистина и аз четох, че взима за раждане 1000лв, без значение дали е секцио или нормално. Тази сума надвишава почти двойно моите планове за плащане на лекар, ама някои неща просто стоят така... Rolling Eyes

"Майчин Дом" все още стои като опция пред мен, защото там е наблюдаващия ме лекар, там лекувах стерилитет, там ми правиха лапароскопия и там ходя на ЖК. И най-вече, защото има репутацията на болница с най-добрите специалисти и най-доброто спешно отделение за бебоци /дано не се налага/.

Иначе за нелюбезния персонал и относителната мизерия - запозната съм отблизо с тях...Просто някак си съм склонна да ги понеса и изтърпя, но да съм сигурна, че сме на добро място...
Не че Св. София е по-долна категория, но нали знаете, как се стремим към възможно най-добрия избор...Затова и още се колебая... Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
А лекарят, който те наблюдава, не води ли раждания?
Или пък поне не може ли той да те свърже с някой, за който може да ти даде мнение, че е добър?

# 5
  • Мнения: 1 770
Аз раждах при д-р Гърчев: много свестен лекар и човек. Може да се разчита на него. Много съм доволна. Той беше и акушер-гинекологът, поканен на кампанията 1000 бебета на България на Ретро Радио.
Приема в МД понеделник, 17-19 ч. в 231 к-т (поликлиниката, втори етаж). Мобилен 0888 609230.
Пиши ми на лични ако искаш повече инфо.

# 6
  • Мнения: 4 915
Наблюдава ме д-р Коларов, но той е специалист-ендокринолог, не води раждания. Разбира се, ще говоря и с него, но сега е в отпуска и ще се видим чак на 23-ти август. Реших дотогава да посъбера малко мнения.

Yvette, благодаря ти за координатите на д-р Гърчев. Сигурно ще ти поискам още инфо по-нататък.  Simple Smile

Някой да има отзиви за д-р Димитров и за д-р Иван Диков от "МД"?

# 7
  • Мнения: 276
Ragdah pri Dikov, mnogo sum dovolna, ima tema specialno za nego njakude po-natam vuv foruma, vig ja. Ako iskash pove4e info pitai! Pari ne mi e iskal, az si dadoh dobrovolno Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
и аз много се интересувам от тази тема. Аз мисля да се ориентирам към д-р Райчева, която е мисля на 6 етаж от Майчин дом. МОжете ли да споделите някаква информация и мнения по този въпрос

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Смятате ли че е възможно от самото начало да намериш лекаря, който да проследява бремеността и да осъществи израждането. Аз се интересувам именно от такъв вариант.
Мен също ме посъветваха че Майчин дом е най-добрия вариант от гледна точка на специалисти и апаратура. Въпросът е кой да бъде от толкова много акушер-гиреколози Simple Smile

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Препоръчвам ти да избереш Св.София, ако имаш и уговорка с лекар, съвсем никакви проблеми няма да имаш. И условията са по-добри там. Успех.

# 11
Въобще не съм веща по темата и нямам пряко наблюдение по нито една от болниците, но днес прочетох това и изпаднах в ужас Neutral Face
[url]http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=16&Board=budeshtimaiki&Number=1942048691&page=0&view=collapsed&sb=5[url]

Където и да избереш миличка ти пожелавам безпроблемно раждане и здраво бебче. Късмет

# 12
  • Мнения: 158
Цитат
и аз много се интересувам от тази тема. Аз мисля да се ориентирам към д-р Райчева, която е мисля на 6 етаж от Майчин дом


Ивет Райчева ме прие в патологията на 5 ет. в Майчин дом и се отнесе доста грубичко....След няколко неща, които ми каза не можах да се успокоя доста време......Помисли си....може пък да е по-мила към теб.

Успех!

# 13
  • Мнения: 654
Препоръчвам ти Иван Диков-страхотен специалист и човек! Grinning

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за Диков и Гърчев съм чула много ласкави отзиви...  Grinning
 Аз раждах при Манчев - той беше в екипа на бебе 2004г.-много съм доволна от него!
Късмет и леко... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт