Къде ще празнувате Нова година?

  • 1 805
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
досега с малката в къщи, че в 12.00 много гърми, да съм до нея. Сега вече е почти на 4г., чудя се дали да се присъединя към някоя компания н а заведение, дали с нея някъде или в къщи пред ТВ. Май всякак ще ми е добре

# 1
  • Мнения: 193
Аз като всяка година ще си отида в родния град при моите родители и там ще празнуваме в домашна обстановка-майка,татко,брат ми,снаха ни,децата... Така че пак ще ми е добре,нали и малкия ще е с мен!

# 2
  • Мнения: 473
досега с малката в къщи, че в 12.00 много гърми, да съм до нея. Сега вече е почти на 4г., чудя се дали да се присъединя към някоя компания н а заведение, дали с нея някъде или в къщи пред ТВ. Май всякак ще ми е добре


Мисля че по добре е да ходиш на кръчма.И ти имаш нужда от нещо различно.С децата сме всеки ден.Един ден в годината не проблем да бъдем сами.Аз пък мисля да си направя една екскурзия до Израел.Много ми се иска на коледа и нова година да съм там.Имам приятелка в ТелАвив,ама пустите самолети много скъпи.Трябва да ги питам на летището дали нямата намаление за самотни майки. newsm47

# 3
  • Мнения: 3 634
При майка ми ще сме.
Същото и за Коледа... Мъж й на майка ме пита де ще сме. Аз седя, гледам го и се чудя и аз де ще сме. А той без много церемонии реши вместо мене. Вика: Да! Тук ще сте!
Та там... И истински се надявам, че тази Коледа ще е незабравима както за мен, така и за децата ми.

# 4
Ние сигурно ще сме с моите родители. С тях винаги е много весело - играем хоро, пеем, а и малката е много щастлива когато е с тях, много се смее и забавлява.

Каката ни от две години е вече със собствена компания, така че не я мисля.

Боже кога мина и тази година! Остават само два месеца до края...

# 5
  • Мнения: 3 634
То по-хубаво да минава и заминава таз година. С изключение на раждането на моето бебче и с това, че най-сетне успяхме да се приберем за месец в България нищо друго хубаво не се е случвало. Или може би се е, но поне моята година до голяма степен е помрачена от факта, че станах самотна майка.
Та да се пръждосва таз година, и дано новата е много по-добра.

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ами ако мъжа ми е на работа - най-вероятно с нашите. ПЪк дори и с него - сигурно пак с нашите.

# 7
  • Мнения: X
Mi neznam, s goliamata tumba kak shte e? newsm78
S na6te ne mi se 6te ne6to... dali niama da se nameri niakoia priatelka, koiato su6to da se 4udi kakvo da pravi, ta da se subera s neia?
Ina4e sami4ka vkushti. Cry
A predi tova imam i rojden den daje.

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
досега с малката в къщи, че в 12.00 много гърми, да съм до нея. Сега вече е почти на 4г., чудя се дали да се присъединя към някоя компания н а заведение, дали с нея някъде или в къщи пред ТВ. Май всякак ще ми е добре
Прецени - ако обстановката в заведението и компанията е подходяща - можете да отидете, пък като не ви хареса - беж в къщи пред ТВ-то Wink

# 9
  • Мнения: 934
Ами в къщи сигурно с корема няма къде да се мъкна.На мама не мога се трапосам че е на 50 км от мен и недай си боже завали сняг не мога се прибера, ако трагне да се ражда бебка.А братовчедите и т.н. и те на вила ще ходят така че таз година ще си гушкам корема пред тв-то.

Каси дай да си направим едно новогодишно парти с коремите да си оплюваме спермодарителите и хайде не всички ама голяма част от мъжете:))) 

# 10
  • Мнения: 3 634
Ако ми бяхте на близо... щях на гости да ви поканя (Каси и Салаи).

# 11
  • Мнения: X
Salai - OK  Hug ideiata. A tova s opluvaneto si e postoianno sustoianie na duha mi.  Joy Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 751
Не съм още на 100 процента сигурна, че ще сме в София, но е много вероятно. Ако стане така, вместо МОФ, cas и salai, може ли да ви поканя вкъщи? Хем освен ваш'то мнение на самотни бременни в последна фаза, ще чуете и такова на мама, която вече седем години си гледа сама дзверчето Simple Smile

# 13
И мен напоследък взе да ме вълнува този въпрос!мъничката ще е малка още за ходене някъде и най-вероятно ще си кукувам сама пред телевизора и ще я гушкам при гърмежите!не звучи като че ли особено празнично Thinking

# 14
  • Мнения: X
Не съм още на 100 процента сигурна, че ще сме в София, но е много вероятно. Ако стане така, вместо МОФ, cas и salai, може ли да ви поканя вкъщи? Хем освен ваш'то мнение на самотни бременни в последна фаза, ще чуете и такова на мама, която вече седем години си гледа сама дзверчето Simple Smile
Тя и Салаи си има вече едно зверче.  Simple Smile
А доколкото за Нова година, гледам да не се замислям особено, че ме наляга депресиата. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт