Бяхме в болница :(

  • 1 736
  • 12
  •   1
Отговори
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Бяхме в болница 2 дни. В събота бебчо беше повърнал и се задавил, не можеше да си поеме въздух, пищеше, накрая даже подбели очи - ужас  Sob . Викахме Бърза помощ (дойдоха чак след 20 мин.), през това време на бегом го заведохме в поликлиниката (тя е до нас), там един лекар само се пули и нищо. Караха ни до Исул -уши, нос, гърло ,по пътя тая линейка така зверски друсаше и в един момент детето се посъвзе, явно това което го е душило е излязло. От там ни препращат в районната болница да го види белодробен лекар за всеки случай. Приемат ни във 2ра градска за задавяне, с лошо общо състояние (отпуснат, не реагира), обезводнен и почват да ни лекуват от диария  #Crazy (нали имахме едно упорито разтройство, което беше поотшумяло). Кошмарни условия, безхаберни сестри и лекари! Малкото хора, които си вършеха работата съвестно, носеха на гърба си останалите...Не искаха и да ни изпишат, решили че ще ни държат 5 дена, а то детето се оправи още на другия ден. Добре че имаше една свестна лекарка (тя се оказа завеждащ отделението), та тя го прегледа, видя,че е добре и се съгласи да ни изпише да не се стресира повече детето. Иначе щях да се подписвам и да си бягам. Милото толкова се беше уплашило, като се прибрахме в къщи само се оглежда, оглежда и като осъзна, че си е у дома почна да се смее с глас  Heart Eyes . Горкото ми бебче, толкова му се насъбра напоследък  Cry

# 1
  • Мнения: 1 220
Много се радвам, че сте добре!!! Гушкай малкото съкровище!!!

# 2
  • Мнения: 1 655
здравей,
радвам се че бебчо вече е добре. Наблюдавай го да не би това с което да се  е задавил да е слязло в дробчетата. Имаше една майка във форума, чието детенце имаше пневмония няколко месеца, никакви антибиотици не помагали инакрая се разбрало, че детето се било задавило в детската градина и костичка била попаднала в дробчето. Извинявай, че те плаша но по добре да знаеш.
Знам защо не са искали да ви изпишат на втория ден. Казвам го от личен опит. Ние с Теди бяхме в Инфекциозна Болница с обезводняване, повръщане, разстройство и пневмония. След няколко вливания детето живна, но много скоро след това отново се отпусна, та се наложиха още вливания.
Надявам се при вас вече всичко да е добре! Скорощно възстановяване и дано скоро всичко бъде забравено!
П.П. Казаха ли ти нещо за захранване на бебчо?

# 3
  • Мнения: 3 042
Петя, добре че се оздравели вече! Целуни малкото от нас, и повече здраве ви желая! Stuck Out Tongue

# 4
  • София
  • Мнения: 2 493
Милинкото! Добре че сега сте ОК и всичко е наред! Дано да не се случват такива работи повече...

# 5
  • Мнения: 910
Radvam se che vsichko e ok. Iskam obache da podkrepia mnenieto na Svetla, che triabva belodroben po-seriozno da go pregleda, zashtoto pri detsata iavno s vsiako zadaviane ima opasnost neshto da vlezne v drobchetata. Nie chesto se davim, zashtoto iadem burzo. Iztrupvam kato si pomislia kakvo moje da stane, dosta maiki tuk sa spodeliali za takiva problemi. Uspeh!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И ние с Ади бхме в болница, но не за 2, а за 10 дена. Беше болен от пневмония. Условията в Александровска б-ца са ужасни, спахме в едни клетки, той в детско легло, а аз в походно, но лекарите и сестрите бяха много добри. Ужасно е , когато дуржиш детето си, за да му бият инжекция във вената, пищи, гърчи се. Най-голям стрес претърпя на ренгена.  Аз рева и той реве. През 3 часа му правих инхалации. Много пищеше от уреда за инхалации, може би заради шума, който издава. На никой не го пожелавам

# 7
  • Мнения: 2 006
Представям си какво е преживял бебо Imp ,но най-важното е ,че всичко  е свършило благополучно Grinning Поздрави Stuck Out Tongue

# 8
  • Мнения: 966
Sagaliavam mnogo za koshmara koito ste ijiviali, za maikata mai niama neshto po yjasno ot tova detenseto i da e bolno. Radvam se 4e ve4e ste dobre i vi pojelavam ot tyk na tatak da ne vi se nalaga da poseshtavate podobni mesta.

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не можах вчера да пиша, че не ме пускаше в сайта. Въобще не ни прегледа белодробен лекар, нито снимка, а от линейката затова ни закараха в болницата. Сега с нашата педиатърка ще го дебнем. Ние също лежахме в такива клетки - една голяма стая, разделена на клетки със стъклени прегради, във всяка клетка по 2 легла и походно легло за майката (която си плаща престоя!). В цялата стая бях единствената майка, а ни сложиха в една клетка с едно цигане, което непрекъснато кашляше и нямаше кой да му обърне внимание, аз му бършех сополите, че щеше да се задуши горкото. Бърша сополи, търча да си мия ръцете да не заразя Илиян  Cry Чак на другия ден преместиха това бебе, след като ги виках защото беше почнало да посинява, въздух не можеше да си поеме от секрети и кашлица, те тогава разбраха, че е болно, а това, че откакто постъпихме все повтарях, че това дете много кашля - никой не е чул  Imp Денонощно бебетата ревяха и никой не идва, минат сестрите и затворят вратата на стаята - де не слушат, аз затова толко исках да си тръгнем. Сега само се моля бебчо да не се  е заразил, че от снощи ми вдига по малко температура, те и зъбите го мъчат, дано да е от тях   Hands Thumbsup . Ако продължи така, пак сме по лекари  Sob ...

# 10
  • Мнения: 1 655
Милото бебче, дано да е от зъбите тази температурка. Стискам ви палци Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
А това за престоя ви в болници все едно аз съм го писала... клетки разделени със стъкла, бебета циганчета, зарязани от майките си, които плачат ли плачат и няма кой да им обърне внимание. За персонала в болницата също нямам думи, изключение правят лекарите и някои от сестрите. Санитарките си вършеят все едно са господари там. Аз спах в едно юношеско легло, то добре че не съм много висока, но като слушам че вие сте спали на похдни легла, аз съм била направо в 5 звезден хотел, при това за 5 лв на вечер:)

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз спах безплатно.Не знам защо при вас се е плащало

# 12
Миличките  Sad . Дано нямате повече поводи за такива посещения. Всичко лошо да е зад вас

Общи условия

Активация на акаунт