Шампоан - оцветител?!

  • 1 792
  • 6
  •   1
Отговори
Препоръчайте ми, моля, шампоан-оцветител, искам тъмно кафеникав цвят-какъвто си е и моя! Имам някой почти рижави кичури от морското слънце и искам да се боядисам, но с шампоан!
Посъветвайте ме за качествен такъв?!

Мерси в аванс!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 118
Palette имат хубав тъмно кестеняв цвят, аз дълго време търсих шоколадово кафяво да подсили моя цвят и да покрие едни руси кичури, и това свърши страхотна работа.Безамонячен, издържа 5-6 измивания, струва 2,20лв

# 2
  • Мнения: 130
Не че има 'качествени' де, мен ако питаш всички са един дол дренки. Аз ползвах преди на PRESTIGE и съм доволна от него. Кафяво съм виждала, лев и нещо мисля струва, но стига за няколко пъти, ако не ти е дълга косата. И Aroma имат, но доколкото помня, не са в тубичка, а пликче.

# 3
  • Мнения: 1 111
ох,и аз искам да мина на шампоан оцветител,ама и с него се стои 20-ина минути...В този смисъл не е ли едно  и също дали ще се боядисаш или ще се шампунисаш,след като все трябва да стоиш по-дълго време  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Дам и аз това се чудих каква е разликата между шампоана и безамонячната боя например?? Thinking

# 5
  • Мнения: 5 468
Аз ползвах преди на PRESTIGE и съм доволна от него. Кафяво съм виждала, лев и нещо мисля струва, но стига за няколко пъти, ако не ти е дълга косата.
На Престиж има един балсам, дето изрусява. Ама верно ли може на няколко пъти да се ползва? Защото аз си купих и го намазах целия на косата си. Сега имам още един и чакам да ми кажете, дали мога на 2 пъти да го ползвам. Не изветрява ли?

# 6
  • Мнения: 130
Може да стои, ако е на PRESTIGE, както са в тубички като я затвориш хубаво няма никакъв проблем, не е като боята.

Общи условия

Активация на акаунт