Близнаци и после трето бебе?

  • 3 773
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Просто любопитствам-дали сред майките на близнаци има такива?

# 1
  • Мнения: 355
Еееехх, ще ми се и на мен след някоя друга година....но дали ще се навия?
Ами ако излезат още две, а? Joy
Не съм чувала за такъв случай досега, обикновено друг е варианта - семейството чака второ, а вместо това - второ и трето. Чак малко им завиждам.....

# 2
  • София
  • Мнения: 512
Предполагам въпросът ти е  дали се е родило друго бебе след близнаците, а не дали майките са навити за още .  До колкото помня мисля че el_bo има момичета и чака трето ( ако не го е родила вече Simple Smile).
А относно това дали съм навита за трето - да дори за стерео-мадами  съм навита ама............ дали ще ми е такъв късмета:)

# 3
  • Мнения: 229
... обикновено друг е варианта - семейството чака второ, а вместо това - второ и трето. Чак малко им завиждам.....
Моето семейство е пример на този вариянт Laughing. Имаме си батко и две момиченца Heart Eyes.
През повечето време е голям купон! Joy Joy Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 6 521
Вече навивим таткото за един мъж  Twisted Evil след 3-4 години

# 5
  • София
  • Мнения: 1 110
Вече навивим таткото за един мъж  Twisted Evil след 3-4 години
Ха, ха! Аз пък ще го навивам за девойка след време! Нека избутаме мъжете до прилична възраст, че да е по-леко на мама!
Иначе, колкото повече, толкова по-весело!

# 6
При мен е обратното, първо баткото, после близнаците (естественно не предвидени  Joy). Важното е да сме добре вси4ки, другото се оправя.

# 7
  • Мнения: 2 792
 Да,  майка ми първо са сетрите ми, после аз съм 3-та и накрая, сестра ми е четвърта Sunglasses

# 8
  • Мнения: 440
Вече навивим таткото за един мъж  Twisted Evil след 3-4 години

Аз пък си мисля да една мацка....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 412
и ние искаме още!!!макар че бремеността е много гадно нещо мисля че ще го преглътнем още веднъж;)))но бъдещите кака и батко трябва да станат поне две годинки..

# 10
  • Мнения: 429
Ами и ние мислим  Rolling Eyes
Но някак не ми се вижда осъществимо  ooooh!
Още едно дете си изисква още толкова грижи и внимание , а аз все пак искам и да работя Thinking , а няма кой да ми помага.Разходите и сега са ни много , а си представям и още едно дете .
Знам ли може и глупаво да ви звучи , но не бих се решила , защото искам да си отгледам децата като не ги лишавам , а при още едно дете , няма как да няма лишения дори и на мое присъствие ... Трудно се възпитава дете , не е само до отглеждане ...

# 11
  • Мнения: 903
Ами и ние мислим  Rolling Eyes
Но някак не ми се вижда осъществимо  ooooh!
Още едно дете си изисква още толкова грижи и внимание , а аз все пак искам и да работя Thinking , а няма кой да ми помага.Разходите и сега са ни много , а си представям и още едно дете .
Знам ли може и глупаво да ви звучи , но не бих се решила , защото искам да си отгледам децата като не ги лишавам , а при още едно дете , няма как да няма лишения дори и на мое присъствие ... Трудно се възпитава дете , не е само до отглеждане ...
И аз съм на това мнение. То в България направо си е героизъм да отгледаш повече от две деца, а искат по висока раждаемост. Ами да направят нещо, то не става само с добра воля. Моите сладурчета ме направиха невероятно щастлива, но при това финансово състояние на семейството ми желанието ми за още едно дете не е реалистично. Ох, ще си остана само с мечтите.

# 12
  • Мнения: 143
Ние с таткото планирахме от самото начало 5 деца. Това че първите са две го приехме за улеснение  Wink Надявах се и втория път да са две, но не стана  Confused, за съжаление и третия също   Sad , а четвърти няма да има по здравословни причини.
Съгласна съм с всички които мислят, че е трудно да се гледат много деца особено тук в България, но не е невъзможно, трябва само малко повече ентусиазъм и непукизъм  #Crazy
На всички, които планират трето - успех и дано уцелите пола  Grinning .

# 13
  • Мнения: 4 965
Ние сме от планиращите - белким този път станат 1 или 2 момчета  Simple Smile.

# 14
  • България-София
  • Мнения: 573
и ние планираме... по възможност девойка, но няма да се разсърдим и на мъж Wink

Общи условия

Активация на акаунт