Кърмих АЛИСИА 14 месеца

  • 747
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Ето ме отново, но не за да Ви кажа довиждане, а просто да споделя опита си.
Кърмих АЛИСИА 14 месеца и малко повече. Три месеца бременна. АЛИСА вече е отбита и от няколко дни не суче, хапва повечко мляко и се храни доста добре. Отбих я лесно. Премахнах първо вечерното кърмене за една седмица, после /най-трудно ми беше/ нощното кърмене за две седмици, а накрая и сутришното, разредих го през ден, а после спрех да и давам. Така и при мен се нормализира процеса на производство на кърма. Не съм пила нищо и не съм се стягала, престо и бавно кърмата спря. Сега АЛИ има една бременна и щастлива мама, а тя от време на време се сеща и си иска, но това е края.
Наложи се да я отбия защото имах болки и контракции. Надявам се, че всичко е добре вече и се нормализира. Така решихме да дадем път и на другото бебе да се развива добре. Остана ми само сутришното гадене и повръщане, уж нормални за бременността. Така решихме да дадем път и на другото бебе да се развива добре. Надявам се, че след няколко месеца отново ще съм тук при кърмачките. До тогава много много късмет Ви желая и упоритост при справяне с кърменето. Laughing

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Чудесна работа си свършила Grinning Браво на теб, че си се справила така добре и си положила всички усилия отбиването да стане възможно най-леко за детенце. Стискам палци повече да няма проблеми и с бременността, пък като се роди малкия човек, кой знае - може пак да се кърмите в тандем както беше при Джейд Grinning

# 2
  • Мнения: 2 531
Така решихме да дадем път и на другото бебе да се развива добре.
Много мъдро решение и понеже знам колко е трудно в един момент да пренебрегнеш нуждите на детето си и да се бориш за нероденото те поздравявам Hug и те желая леко и безпроблемно да мине всичко1

# 3
  • София
  • Мнения: 1 121
Желая ти лека бременност! Чакаме те отново при нас!

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Поздравявам те за разумното решение и за плавното и безоблачно отбиване!  Hug
Бих те помолила, ако имаш желание и време, да ми споделиш на лични по-подробно за отбиването.  Wink

# 5
  • Мнения: 2 784
Лека бременност и щастливо завръщане при нас след някой и друг месец. Че Млечната секта не прощава- влече!!! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 404
Лека и безпроблемна бременност!  preggo
И аз те моля да споделиш по-подробно как успя да я отбиеш. Най-вече ме интересува как премахна нощното кърмене.  Сега спря ли да се буди нощем или се залъгвате с нещо друго?

# 7
  • Мнения: 2 807
Лека, спокойна и щастлива бременност ти желая!  Hug

# 8
  • Мнения: 3 550
Ще те чакаме след някой и друг месец!

# 9
  • Мнения: 2 655
БЛАГОДАРЯ ВИ момичета!
За отбиването: Срам не срам ще си призная, че до този момент АЛИ дори нямаше кошара, спеше си сладко при нас. За мен бе лесно, защото поисквайки да суче и давах, а често и не съм се събуждала. Премахнах първо вечерното кърмене за една седмица. После /най-трудно ми беше/ нощното кърмене за две седмици взе я баба й и тя спеше при нея. Да не пиша, че за първи път излязохме с татко уж до късно да се забавляваме, ама ни стана мъчно за бебка и се прибрахме в 23:00 часа. След това баба я върна и няколко дни /точно три/ пак спа при нас, а на сутринта си цокваше така добре. После разредих през ден. Това беше трудно, защото трябваше да ставам по рано, да се обличам и тя да ме види готова. Защото, ако съм в леглото тя праасоциация с цокането й си иска. Вече спи в кошара, но още се събужда да пие вода и понякога ме търси:"Мамо, мамо". Обаждам й се и продължава да спи, понякога иска вода и я получава. Приложих и един стар изпитан номер. Един път поиска да суче през деня, увих си гърдата в черна вълна и и обам е баба Меца. А тя умира да се прави на мечка и да ръмжи и плаши всички. Сега вече сочи гърдата и ръмжи, знае че няма мляко. А често надига и фанелката, но аз нося черни корсажи и пак започва да ръмжи.
Иначе в банята като се къпим двете много се радва на гърдите ми. Ама такъв смях и радос пада Joy Joy Joy, че не мога да Ви опиша.
Мина като по учебник и така като е написано в статиите тук, че има нужда да се гушка повече и стана като, че ли по любвеобилна. Сега заменихме сукането с много обич и гушкане и целувки.
Това е от мен.

# 10
  • Мнения: 8 451
Лека бременност,Пела!Добро решение си взела,не се безпокой!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Браво, Пела! Чудесно си се справила с отбиването, точно по учебник Wink

Аз също ти желая една лека бременност и още по-леко раждане, на най-хубавото и здраво бебе  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 414
Пела, аз май пак съм изостанала с информацията...честито! много лека и спокойна бременност!  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Леко бременеене, Пела  bouquet
И поздравления за нестресиращото отбиване!!!И аз бих помолила за малко подробности за него на ЛС, ако имаш време Hug

# 14
  • Мнения: 2 609
Лека бременност и  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт