стъклен гръб за кухня

  • 15 863
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте, ще си правя нова кухня и разглеждах в нета модели.  Виждам , че сега се слагат стъклени гърбове. Иска ми се да си сложа такъв зад котлоните. Има ли някоя кухня с такъв гроб, лесно ли се подържа хигиената? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 1 808
Изключително лесно. Един препарат за стъкла и готово.

# 2
  • Мнения: 2 714
Аз, пък въобще не знам какви са тези стъклени гърбове.

# 3
  • София
  • Мнения: 992
В темата за кухните последните дни точно стъклените гръбчета се обсъждат. Има и някои снимки и сайтове!

# 4
# 5
  • Мнения: 56
благодаря

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 1 103
аз имам такъв стъклен гръб зад котлоните- невероятно лесно се почиства ( преди това бях с един иноксов- е няма такава ужасия) , много красиво стои, това е лакирано стъкло всъщност- лакобел, може да бъде много цветове в зависимост от цвета на кухнята, по принцип не е топлоустойчиво, в смисъл не е закалено допълнително, но няма проблем, аз лично готвя на задните по-рядко, и те са ми по-малките, така че спокойно може да сложиш Peace

# 9
  • Мнения: 56
може ли да те питам как е монтирано стъклото при теб. Ти какъв цвят си сложила?

# 10
  • Мнения: 752
А тези стъкла къде се поръчват?

# 11
  • Мнения: 56
аз си поръчах във фирмата, която ще ми прави кухнята
но тук нали написаха сайта, в който ти можеш сама да си поръчаш

# 12
  • Мнения: 53
Здравейте, ще си правя нова кухня и разглеждах в нета модели.  Виждам , че сега се слагат стъклени гърбове. Иска ми се да си сложа такъв зад котлоните. Има ли някоя кухня с такъв гроб, лесно ли се подържа хигиената? Thinking
това стъкло ми казаха че много се пука, истина ли е?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 773
Не се пука стъклото. От какво да се пукне? Стоят страхотно и се почистват лесно  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 808
В нашата кухня под стъклото има неръждавейка. Тя обира пръските от тиганите. Седи красиво и предпазва.
http://etomira.snimka.bg/daily/apartament.145138.9179001

Общи условия

Активация на акаунт