Моля препоръчайте

  • 3 119
  • 25
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Моля препоръчайте гинеколог в Шейново!
Още не съм ходила на преглед след раждането, а минаха 2.5 мес. С тия две бебета само до Шейново мога да отскоча, че ми е най-близо.

# 1
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Karen
Моля препоръчайте гинеколог в Шейново!
Още не съм ходила на преглед след раждането, а минаха 2.5 мес. С тия две бебета само до Шейново мога да отскоча, че ми е най-близо.


Димитров, Ненов, Велев... Йончев също, при който и да отидеш, все са добри. Само при Мишел не ходи.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Абсолютно съгласна с  SZA! Grinning  Grinning  Grinning

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Karen, моята гинеколожка по принцип работи във "ВИТА", но знам, че има приемни часове и в Шейново. Казва се Тони Илиева и страхотна! Ако искаш за повече информация звънни във ВИТА на тел. 9434398 или 8465376 - тя е там във вторник (до 14 часа) и петък (след 14 часа).

# 4
  • Мнения: 910
Chalmanov e sushto mnogo dobur v Sheinovo.

# 5
  • София
  • Мнения: 299
А за доктор Нецов някой може ли да каже нещо ? И той е от Шейново, препоръчаха ми го, ама няма да ми е за пръв път да ми препоръчат някой, а той да се окаже... не на висота да речем Wink
Мерси Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 831
Препоръчвам Ковачева, доколкото знам има свободен прием в сряда след обяд.

# 7
  • Мнения: 562
Моя приятелка беше при д-р Нецов. Получи контракции в 6-ти месец. Той й каза, че няма нищо страшно, а тя роди и загуби бебето. Не й обърна внимание, не го препоръчвам.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз родих при Чалманов и съм много доволна  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Altie
А за доктор Нецов някой може ли да каже нещо ? И той е от Шейново, препоръчаха ми го, ама няма да ми е за пръв път да ми препоръчат някой, а той да се окаже... не на висота да речем Wink
Мерси Simple Smile


Нецов и аз не ти го препоръчвам. Не съм чувала хубави неща за него  Sad

# 10
  • Мнения: 1 770
Когато раждах първото си дете в Шейново, д-р Нецов израждаше една друга жена и така й се караше, че ме смрази. Самият той има един такъв много особен поглед....  Shocked

# 11
  • София
  • Мнения: 299
Много ви благодаря. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 419
Аз също ще раждам в Шейново и гинеколог ми е Мишел. Моля те SZA, кажи ми какъв е проблема с него, за да се ориентирам навреме.
Благодаря!

# 13
  • Мнения: X
Лелеее ами на мен ми препоръчаха Нецов даже ходих веднъж на преглед и ми допадна обаче с тези отзиви дали да не се преориентирам Shocked А съм с данни за секцио и това още повече ме тревожи и то не дали ще ми планират секцио а дали няма да ме пробват по 1000 начина преди да стигна до секцио Embarassed  Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: pandora
Лелеее ами на мен ми препоръчаха Нецов даже ходих веднъж на преглед и ми допадна обаче с тези отзиви дали да не се преориентирам Shocked А съм с данни за секцио и това още повече ме тревожи и то не дали ще ми планират секцио а дали няма да ме пробват по 1000 начина преди да стигна до секцио Embarassed  Embarassed


Същата работа. И аз ходих и ми се стори симпатичен. Това е втория лекар, който ме препоръчват, а се оказва грешка. И аз ще съм със секцио. Сега ще мисля какво да правя  Cry

Общи условия

Активация на акаунт