Магазини

  • 7 604
  • 33
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
от кои магазини обичате да пазарувате дрешки?
в нашето семейство всеки си има любим магазин, негов си стил Mr. Green

от този главно купувам на децата бельо.



 
този е на децата Peace
и аз съм си купувала от там, но рядко.

ZARA е моя магазин, моя стил. от там купувам и на децата страхотни дрехи и обувки. Bershka и също ме кефят.


Pull and Bear е на мъжа ми .


за бельо фаворит ми е

a вашите?



# 1
  • Мнения: 1 465
Аааа и аз от "Zara" обичам да си пазарувам - обичах сега не ми стават, ама после пак ще заобичам hahaha
За бебо сме накупили от "КIABI", мъж ми обича в "Cellio" да си пазарува.
Обувки си купувам редовно от "Taneo" - много ги уважавам newsm10

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 17:35 от Pollia

# 2
  • Мнения: 1 072
Леле, Харата, аз от тия твоите само H&M сьм ги 4увала, мькар в наШия град да няма техен магазин. Rolling Eyes

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ох как можах да забравя киабито, родината на нашия меме ( любимия мечок на малката и важен член на фамилията) Joy!
много дрехи имат от там Peace

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Леле, Харата, аз от тия твоите само H&M сьм ги 4увала, мькар в наШия град да няма техен магазин. Rolling Eyes
ти пък! не  ти вярвам , не може да няма Crossing Arms Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 959
Ния с мъжлето си копуваме дрех и бельо от "NEXT"и"M&S"а за обувки"Cllarcs"за спортните стоки е "JJB"

# 6
  • Мнения: 3 098
За мен оби4ам да пазарувам от Страдивариус,Сара,Киаби,Манго,Тути(наскоро открит,пълен със страхотни дрехи),Дженифър,Бершка.Обувки от Улянка.Спортни дрехи от Декатлона.Мъжа ми си пазари от Адидас,Декатлон.За Ани от Киаби предимно,заЩото имат страхотни дрехи за моми4енца,Пик Куик(ка4еството е страхотно) и Адидас.
Бельо има един магазин в Бонайре,не знам как се казва,но оттам съм вемала Триумф и Уондърбра и съм доволна много.
Бански само от Манго.

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а, буйки любими - Skechers Peace
главно купуваме маратонки обаче Embarassed

# 8
  • Мнения: 4 212
О, да, и аз съм фенка на вси4ки от Групо Индитекс , Zara, Stradivarius, Bershka, Pull and Bear,...без Массимо Дутти.
Освен това H&M и C&A, за бельо Ойшо, Сикрет уомън.....на Манго не съм фенка......и в спортните магазини Найк, Адидас или Пума, ма по рядко. Ми то тва има у наше село. Е, има и марки, ма 200 ? за ризка нема да дам. Naughty  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 072
Леле, Харата, аз от тия твоите само H&M сьм ги 4увала, мькар в наШия град да няма техен магазин. Rolling Eyes
ти пък! не  ти вярвам , не може да няма Crossing Arms Mr. Green
Харата, сериозно. bowuu
Може да има в някой близьк по_голям град, ама тука не.
Next_a е супер, ама пусто скьп ooooh! Laughing
Iana - от там за детето

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз не харесвам нещо на массимо дутито, много са ми ангажиращи дрехите- като за голф играчи Mr. Greenкакто и на лакоста.

# 11
От дет ми падне. Като видя табела "Разпродажба" и краката сами влизат там Crazy Laughing
Няма да изреждам щото от всякъде копувам и много дълъг ще стане списъка smile3534

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък съм голяма претенция, влизам само в мой стил магазини, другите ги подминавам Crazy

# 13
  • Мнения: 464
Около мен за съжеление няма от познатите  ми европейски магазини, които сте изброили, затова се задоволявам с  JCPenny, Target, Khols i Macy's na razprodajbi:)
За Таня пазарувам от BAbies R US, Children's place, Jones store, JC Penny, Gap na razprodajba

Ноооо и аз като другите видя ли разпродажба ТАМ СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ Peace

# 14
  • Мнения: 4 212
4и как, разпродажба са ми любимите магазини  Flutter комбинирано с гореизброеното.Оня ден дадох 30 евро за дънки на Ванина от Пул енд Биир. Crossing Arms Не е смешно, моите са от разпродажни и са по 10 ?, маьпубера нимой да 4ака  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт