Team building за около 24 човека - къде?

  • 1 537
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами.
Моля помогнете - натовариха ме да намеря хотел или някаква почивна станция за team building-a на моя отдел. 24 човека сме, изискваниятя са да не е на повече от 2-3 часа път от София, да е до 30 лв нощувката и ако може да има басейн, ако е външен - да е минерален, т.е. топъл. Ще съм ви безкрайно задължена за идеите. Предварително ви благодаря! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 5 228
Защо не попиташ в някоя HR агенция - имат голям опит, обиколили са много бази и знаят къде е подходящо. Особено ако ще има и out-door, трябва да знаете къде отивате.

# 2
  • Мнения: 3 091
ОГНЯНОВО, Гоце ДЕЛЧЕВ, но нямам координати...
Идеално е за тази цел!

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Другия вариант е Рибарица или Априлци. В Априлци има два хотело Априлци и Мара Гидик. Ние бяхме на сватбено пътешествие в първия, защото във втория нямаше места и сме много доволни, но другия път ще пробваме и другия хотел.

# 4
  • Мнения: 1 999
Аз съм била на Team building в "Марагидик" в Априлци и много ми хареса! thumbsup

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Хотел Велина във Велинград
Тел: 0359/ 615 00
Там ходихме ние и изкарахме страхотно - има закрит басейн с минерална вода, бар, ресторант със закуска шведска маса и Ви приготвят, каквото Ви душа поиска Simple Smile

# 6
  • Мнения: 258
Ние тази година ще сме на Боровец. Миналата година бяхме на Ихтиман и останахме доволни.
Като варианти - може би Велинград или Хисаря.
Виж и тук за други варианти www.journey.bg

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
В Чифлика всичките хотели стават, имат външни топли минерални басейни.

# 8
Здравейте,

Ако още не сте взели решение свържете се с Международна школа Едюко България. Сигурно те ще са в състояние да ви помогнат. Ето и телефона им в София:
/02/ 975 3037
Интернет адрес: 
http://educo-bulgaria.org

Успех!

# 9
Чамкория- Боровец. Там има тийм билдинг. Опитан е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт