За пързалката в Зоопарк София

  • 628
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Мили майки и бащи!!! Пиша тези редове за да Ви предупредя за необезопасената пързалка в зоопарка предоставена от Евроком кабел(ако не се лъжа). Вчера след като разгледахме животните в зоогическата решихме да оставим децата да поиграят там.  И естествено много бързо си тръгнахме с разцепена глава. Пързалката им е с много остри метални ръбове и долу няма пясък, а шуплест бетон.
Моля Ви внимавайте!!!

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ели, много съжалявам за прозшествието! За съжаление, това не е единствената опасна пързалка. Аз лично трудно мога да се сетя за добре измислени и направени детски площадки.  Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 378
Благодаря ,Ели!по-добре е ,че знаем сега и съжалявам за случилото се Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 985
Много съжалявам за неприятната случка. Ще си имате обица на ухото вече. За съжаление на много места детските съоръжения са опасни.
 И ние ходихме в неделя в зоопарка и останах супер разочарована. Не бях ходила от 10 години и това, което видях си е жива пародия. Животните милите само ги мъчат, едни такива слаби, дръгливи. Лъвът направо ми разби представата за царя на животните.  Единствено тигърът на БТВ ми хареса, явно много добре си го гледкат.

# 4
  • Мнения: 3 861
Благодаря за предупреждението, жалко само, че сте го изпитали на собствен гръб Sad. Мислех тези дни да го заведа в зоопарка и ще съм нащрек

Общи условия

Активация на акаунт