Харесвате ли плетени неща ?

  • 3 713
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Харесвате ли плетени неща - ето такива например :










Чувствате ли се удобно в подобен род дрехи ?

# 1
  • Мнения: 579
Страхотни са.Много се кефя на дрешки от този род,имам няколко жилетки и блузки такива.


А тази блузка направо се влюбих.Супер са.

# 2
  • Мнения: 1 541
Ами силно зависи от вида на плетената дреха и това как седи, когато се облече  Rolling Eyes Имам няколко горни, но като цяло не бих казала, че са ми любими одежди  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 179
Страхотни са.Много се кефя на дрешки от този род,имам няколко жилетки и блузки такива.


А тази блузка направо се влюбих.Супер са.

Блузата, която си харесала не е ли същата, като тази на първата снимка, на манекенката  newsm78 , къде ли съм гледала, като съм ги слагала.
На мен също ми допадат определени модели , но сякаш по-небрежно -елегантните .
Прави ми впечатление, че има много модели жилетки и пуловери с гарнитури  имитация на  кожички
,

 с разни панделки , ружчета

,

  , та дори и с пера

 

newsm78 .

# 4
  • Мнения: 7 430
Ами по принцип не съм им голям фен, но имам няколко в гардероба Wink

Тази бялата обаче на манекенката ми обра очите Peace Супер е Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 9 463
Да, на мен ми харесват. Особено No.2 Peace
A и първата е в много романтичен стил. Wink

# 6
  • Мнения: 7 186
Да, харесвам.

И аз съм за номер 2!  newsm10

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Бялата на девойката бих си купила веднага!
Надин, тези неща български ли са?

# 8
  • Мнения: 6 472
Бях много негативно настроена към плетените работи. Може би защото ги асоциирах с онези бабешките вълнени пуловерчета и т.н Simple Smile Напоследък обаче открих, че има много готини плетени работи, които стоят направо страхотно. Толкова се амбицирах, че даже аз си оплетох една жилетка Mr. Green Сега за бебчето не давах и да се чуе за плетени работи (може би пак заради асоцияция с разни вълнени елеченца, търлъчки и т.н), но свекърва ми, която е голяма майсторка оплета разни неща и направо се влюбих Grinning Жената беше взела моделите от някакви немски списания и нещата наистина са страхотни Grinning

Та иначе, тази бялата тук направо ми напълни душата, а също и розовата тип прегърни ме Flutter

# 9
  • Мнения: 1 558
В новия каталог на "Виктория сикретс" има великолепни плетени дрешки, аз по принцип рядко си купувам плетиво. Иначе бялата блуза е много женствена.

# 10
  • Мнения: 1 017
Аз харесвам плетени блузи и жилетки.
А сега са напускали едни закачливи модели, направо страхотия Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 140
Nadin,страхотни са всички.
Аз обичам да нося плетено,е не от сорта на вълнени елеци,но като е студено  Mr. Green

Супер са моделите.  bouquet

# 12
  • Мнения: 262
А откъде могат се купят тези хубави блузки? Flutter

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Обичам плетено горе-долу, само да не ми боцка.
Сега искам да си намеря мекичка плетена тъмнозелена жилетка. Обаче идея си нямам къде мога да намеря точно, каквото си представям Laughing
Нещо приблизително такова:

Дано виждате нещо от жилетката, че такава черна...

# 14
  • Мнения: 6 155
Обичам плетено горе-долу, само да не ми боцка.
Сега искам да си намеря мекичка плетена тъмнозелена жилетка. Обаче идея си нямам къде мога да намеря точно, каквото си представям Laughing
Нещо приблизително такова:

Дано виждате нещо от жилетката, че такава черна...

Страхотна е тази жилетка  Heart Eyes
Харесвам плетени неща, но такива, които стоят секси  Blush

Общи условия

Активация на акаунт