фейсбук

  • 282 627
  • 2 278
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 743
В моя профил таб.СНИМКИ се вижда,т.е. аз мога да ги отворя,но моите  приятели не я виждат. newsm78

# 136
  • Мнения: 4 916
Имам въпрос:

когато Х си разкачи приятелството с У, това отбелязва ли се някъде, аз мога ли да го видя? За протокола - аз съм Z.

# 137
# 138
  • Мнения: 4 916
 Laughing и аз така реших, но викам ще попитам някой капацитет, може пак да е бъг. Благодаря.

# 139
  • Мнения: 4 422
Имам списъци на приятелите,обаче искам са разместя хората по различни списъци заради настройките.Как става,че не мога да го открия,рових в настройки,профил и пр..

# 140
  • Мнения: 6 713
И аз с въпросче Simple Smile
Къде може да се добави скайпа във фейсбук, за да го виждат и приятелите? Не намирам такава опция, а май че трябваше да има? newsm78

# 141
  • Мнения: 0
Сложи го в профила. Май няма специална графа, но го напиши в интересите или където другаде може.

# 142
  • Мнения: 2 515
Я и тук да питам - как да си върна стария профил? Новият е гаден  Confused

# 143
  • Мнения: 77
Лурдес - в таб "Информация -> информация за контакт -> Програми за чат избираш "скайп"
Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!

# 144
  • Мнения: X
Може, може, аз току-що го върнах към стария изглед. Mr. Green

Дезактивирай го временно за 10-15 мин и се логни пак!  Peace

# 145
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!
Защо задължителен, аз никак не го харесвам такъв, всъщност досега не съм видяла някой да му се е зарадвал  Crossing Arms

# 146
  • Мнения: 77
Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!
Защо задължителен, аз никак не го харесвам такъв, всъщност досега не съм видяла някой да му се е зарадвал  Crossing Arms

Миии и аз незнам защо - така казаха по новините!  Mr. Green
А аз го харесвам, то няма разлики със стария. Само табовете са изместени в ляво и отгоре излизат няколко снимки.....друго нова май няма!  Peace

# 147
  • Мнения: 2 515
Деактивирам го, връща се старият вид, но само за 10мин. После отново си е новият  Confused
На мен ми е неудобно така.Някак си не ми е подредено по вкуса  Mr. Green

# 148
  • Мнения: X
Новият вид е отвратителен, твърде объркващо, разпиляно...

# 149
  • София
  • Мнения: 71
Имам въпрос за новия вид на Фейсбук. Имаше преди на личната стена едни филтри, чрез които да избереш кои постове искаш да прегледаш - твои, на приятели или твои и на приятели. Сега този филтър го няма, а аз искам да прегледам само нещата които приятелите ми са ми поствали през годините. Не мога да скролвам сто час през всичките си постове, за да ги открия...

Общи условия

Активация на акаунт