Гърчи се като яде

  • 658
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
В началото ядяхме почти по час. Чаках я да пусне сама, което ставаше като заспи. От няколко дни суче към десетина минути и почва да се гърчи, ръмжи и върти. Гърдата обаче не я пуска. Ако и я издърпам не протестира. Не мога да разбера дали се е наяла за толкова кратко време или почва да се дразни, когато млякото почне да тече по- по малко newsm78

# 1
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 734
Ако смениш гърдата може да разбереш отговора  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 215
Малко ви е рано з акърмаческа стачка, но погледни все пак в библиотеката, може и това да е

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
При мен става същото и съм абсолютно сигурна, че е защото го боли коремчето. Същото го прави и на възлавницата. Свива си крачетата и си върти главичката. При мен също не пуска зърното дакота се гърчи. След около 30 секунди му минава и започва отново да суче. Незнам дали ти помогнах, но това е при нас.
Успех.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 164
И Емма го прави този номер. Като почне да се дърпа сменям гърдата. Има ефект.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Lulu и при нас е същата история..  като я оригна много помага

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 823
При нас това поведение се дължеше на коликите.Наитина вдигай мъничето ,за да се оригне и смени гърдата,за да си сигурна,че се е нахранило.

# 7
  • Мнения: 6 472
Семням гърдата, но гърченето продължава newsm78 Престава само когато потече по- силно (усещам си го по болката в гърдите и по сълзенето от другата цица). После пак почва. Не възразява ако престана да я храня та може би се е понаяла newsm78

# 8
  • Мнения: 295
И при нас е така.
Друг номер, който прави от 2 дни е да отказва да яде от втората гърда. Това при положение, че всеки път го храня и от двете. Дали се наяжда само от едната? Странно, при положение, че по принцип не беше така..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт