Казват,че сме дебели?

  • 1 095
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,вчера бяхме на консултация итежим 9.510кг.,а сме високи 72см.Казаха ни,че трябва да понамалим темпото,а аз смятам,че не е никак дебел и все пак той се роди 4.600кг. и 54см.Да го мъча ли с диета,а той така хубаво си хапва?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Кажи с какво по колко пъти и с какво количество го храниш newsm78

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 927
За тази височина  килограмите не са много. Синът ми е 9200 и е висок 71 см - не, че това е много показателно де, но мисълта ми е, че той не е никак дебел. Не съм наясно само дали за вашата възраст кг са в норма.

# 3
  • Мнения: 46 492
Не мисля, че е дебел, нито, че трябва да го ограничаваш! София на тези месеци беше същите см. и малко по-лека, но пак около тези кила, педито ми каза да не гледам таблиците с килограмите по месеци, защото сме няколко месеца напред със сантиметрите и че сме абсолютно в норма спрямо височината  Peace

# 4
  • Мнения: 197
Здравейте момичета,вчера бяхме на консултация итежим 9.510кг.,а сме високи 72см.Казаха ни,че трябва да понамалим темпото,а аз смятам,че не е никак дебел и все пак той се роди 4.600кг. и 54см.Да го мъча ли с диета,а той така хубаво си хапва?

Да ти е жив и здрав!!!

Аз винаги се водех от правилото: до 5-тия месец удвоява теглото, до годинка - утроява.

По тази схема твоят е под нормата даже!!! Laughing Wink

# 5
  • Мнения: 1 427
Здравейте момичета,вчера бяхме на консултация итежим 9.510кг.,а сме високи 72см.Казаха ни,че трябва да понамалим темпото,а аз смятам,че не е никак дебел и все пак той се роди 4.600кг. и 54см.Да го мъча ли с диета,а той така хубаво си хапва?

Да ти е жив и здрав!!!

Аз винаги се водех от правилото: до 5-тия месец удвоява теглото, до годинка - утроява.

По тази схема твоят е под нормата даже!!! Laughing Wink
А ние с нашите 6800 и 66см какво да кажем?Ами различни деца,неможе всички под конец строени и с еднакви мерки.Да не са на кастинг за фотомодели Mr. Green

# 6
  • Мнения: 197
Здравейте момичета,вчера бяхме на консултация итежим 9.510кг.,а сме високи 72см.Казаха ни,че трябва да понамалим темпото,а аз смятам,че не е никак дебел и все пак той се роди 4.600кг. и 54см.Да го мъча ли с диета,а той така хубаво си хапва?

Да ти е жив и здрав!!!

Аз винаги се водех от правилото: до 5-тия месец удвоява теглото, до годинка - утроява.

По тази схема твоят е под нормата даже!!! Laughing Wink
А ние с нашите 6800 и 66см какво да кажем?Ами различни деца,неможе всички под конец строени и с еднакви мерки.Да не са на кастинг за фотомодели Mr. Green

А колко кила се роди твоето дете? Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 663
малко над средното за възрастта е детето и доста под максимума по таблиците
(10.470кг и  75.39 см)
аз лично не бих се притеснявала изобщо, още повече,че се е родил едричък Simple Smile и е момче все пак Simple Smile
таня на 7 мес е била 8.920 и 73 см, а да не казвам, че се роди 2.700 Simple Smile
никой никога не ми е казвал, че е дебела Simple Smile вкл и педиатърката Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 704

Мойта е била 9250 на 6 месеца и 69 см. , 9750 на 7 месеца. Роди се 3250 ..

Педиатърката никога не  е правила забележки.

# 9
  • Мнения: 514
На 7 месеца Дани беше 10 кг и 73.5 см. И със сигурност не е дебел. Педиатърката каза че е нормално, защото ние с баща му сме високи, а и Дани се роди 4150 и 52см. Не сте дебели, не се притеснявай. Да ти е живо и здраво детенцето!!!

# 10
  • Монреал
  • Мнения: 631
Ние на последната консултация бяхме 7 500 и 69 см. Но много калории изразходва бебока, не се спира нито за миг, от два дни обикаля прав кошарката #Crazy, направо не ми се мисли какво ще е по-нататък, а си хапва добре.
На сестра ми обаче и двете и деца на вашата възраст бяха с вашите килограми. Така че, не се шашкай излишно.

# 11
Кажи с какво по колко пъти и с какво количество го храниш newsm78
Трипати на ден мляко(кърма+АМ),месни и зеленчукови пюрета,кремчета;кисели;каши(много рядко).Това е,а количеството около едно бурканче!

# 12
Гого е на 3.5 масеца и тежи 7.700кг.-68см.и сме си супер
сигурно е ген4е,4е нашия тати и той не е малък.док.никога не
ни направи забележка. : Simple Smile

# 13
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Сега ме накара да се загледам в картона на беба. Там имам една графика в зависимост от това колко голямо се е родило детето, колко е нормално да бъде като кила по седмици. Ами вие сте си идеалните кила при положение, че сте се родили 4600.
И ние толкова се родихме, но нещо не наддавахме добре в началото и излязохме от графиката  Confused Та ще сме малко над 8кг. на 6 месеца.

# 14
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Не мисля така,  когато започне да лази и да ходи ще започне да наддава по-малко и всичко ще е о.к

Общи условия

Активация на акаунт