Лечение на висок пролактин с хомеопатия

  • 4 553
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,за първи път питам за нещо тук в форума и се надявам да ми помогнете със съвет.Имам близнаци, заченати след стимулация с Клостибегит.Правихме 5 опита докато се получи.Между опитите ми откриха полип и ми го махнаха.Казаха ми се не се знае откакво се е получил,но е възможно да е резултат от проведеното хормонално лечение.Оттогава минаха 5 години и поне засега нямам нов полим.След като родих кърмих дълго време и накрая се наложи да спирам кърмата с Бромокрептин.Преди около 2 години започнах да имам проблем с М.Продължава ми 10 дни,като последните 5 е доста слабо,но все пак го има.Миналата година си правих изследвания и се оказа,че пролактина ми е завишен(не много).Изписаха ми лекарство,чието име сега не помня,но аз реших да не го взимам.Оттогава насам нещата не са се променили.Предпочитам да имам този менструален проблем,отколкото пак да пия някакви хормонални лекарства.Но все пак се притеснявам,че в бъдеще може да имам някакви други проблеми,много по-сериозни...
Молбата ми към Вас е да ми кажете има ли някой същите проблеми като мен и опитвали ли сте някакво алтернативно лечение.
Знаете ли какви усложнения може да има,ако пролактинът е висок.Моят не беше много над нормата,но все пак имам проблем,който се дължи на него.

Извинявам се,че стана толкова дълго,но както казах ми е за първи път:)

# 1
  • Мнения: 326
Знам със сигурност, че хомеопатията ще ти помогне. Правилно си решила да не вземаш хормоналните лекарства, защото те няма да те излекуват. Ако искаш мога да те насоча към хомеопат. Само ми кажи от къде си.

# 2
  • Мнения: 2 755
Отиди и се консултирай с ендокринолог! Когато има повишени стойности на пролактина, трябва да се потърси причината за това. Не бързай с хомеопатията, защото има случаи в които тя не помага ( напр. при пролактином ).

# 3
  • Мнения: 1 655
Да, имаш голям шанс да си помогнеш с хомеопатия. Трябва ти добър класически хомеопат, а те са много малко в България. Кажи в кой град си, за да ти препоръчам. Също може да си зададеш въпроса ето тук. Там ще получиш компетентен отговор от хомеопати също.

# 4
Благодаря Ви много за отговорите.От Варна съм и се надявам да ми препоръчате добър хомеопат.Знам, че да се открие причината да е висок пролактина е най-важна,но лошото,че имам приятелка,на която правиха всевъзможни изследвания и пак не знаят каква е причината.

# 5
  • Мнения: 2 755
Благодаря Ви много за отговорите.От Варна съм и се надявам да ми препоръчате добър хомеопат.Знам, че да се открие причината да е висок пролактина е най-важна,но лошото,че имам приятелка,на която правиха всевъзможни изследвания и пак не знаят каква е причината...
Правиха ли и ЯМР ( ядрено-магнитен резонанс ) ?

# 6

Общи условия

Активация на акаунт