Болки в коленете - неизяснена причина

  • 4 211
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте,

Реших да потърся вашето мнение и по този проблем, тъй като много пъти съм намирала ценни съвети в темите, дискутирани тук!  Hug
Проблемът е следният: преди около три месеца една сутрин при клякане забелязах болка в коляното на единия ми крак, след няколко дни започна и другото коляно да ме боли. Боли ме само при клякане и ставане след това, напоследък и при качване и слизане по стълби леко, при покой не чувствам болка.
Тъй като болката не отминаваше, а напротив, полека лека се усилваше, отидох на лекар, естествено. Гледаха ми коленете със скенер, правиха рентгенова снимка, пълна кръвна картина, изследвания на антитела, фибриноген, ревматоиден фактор и т.н., за да се установи дали не е ревматологичен проблемът, както и изследване на щитовидната жлеза. За щастие всичките ми изследвания са абсолютно нормални, но мен си ме боли и това е. И така, след като причината не е ревматологична, възможно било всъщност, според лекаря, проблемът да е на меките стави и тъкани около коляното, но все още не съм ходила на ортопед - такъв ли трябва да търся за това всъщност, или хирург?  newsm78
Та така - моля, ако на някой му хрумне нещо, което може да ми помогне, нека сподели!  Благодаря ви предварително!   bouquet

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 22:45 от jeravka

# 1
  • Мнения: 2 480
Можете да опитате с листа от репей, завързани на коленете, докато спите. На мен ми помагат.

Общи условия

Активация на акаунт