Immuno Baby

  • 2 384
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 951
Днес видях това и много се почудих дали да го взема  newsm78
Някой ползвал ли го е и има ли отзиви? Интересува ме за бебка  Thinking

# 1
  • Мнения: 277
Аз съм го давала един месец преди да тръгнем на ясла, една опаковка по схема. От тогава не се разболявал, като изключим една хрема

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 526
Това е нов хомеопатичен сироп и в повечето аптеки в София даже не го бяха и чували като го търсих преди един месец.Препоръчаха ми го за сезона с хремите и кашлиците. Имам приятелки,които са го давали и са много доволни.Всеки ден по една лъжичка,но за деца които тръгват на ясли, за малко бебе незнам дали е наложително да се дава.Аз също го давам,но ние се разболяхме и с него,така че зависи от детето Wink

# 3
  • Мнения: 3 251
Това е нов хомеопатичен сироп ...
Като го разгледах ми прилича на фитопродукт , а не на хомеопатичен .

# 4
  • Мнения: 35 951
Това е нов хомеопатичен сироп ...
Като го разгледах ми прилича на фитопродукт , а не на хомеопатичен .


да, не е хомеопатичен
питам за него, защото каката ходи на градина и влачи у дома какви ли не вируси

# 5
  • Мнения: 3 251
Ох , Бубанка , не искам да те отчайвам , но  всичко си е до организма на детето и индивидуалността му. Големият направи 2 курса с "Рибомунил"  , малкият и той 2 курса с "Бронховаксом"- не е на ясла , но каквото "донесе" баткото от у-ще , всичко си "прихваща" и дребчо . От 1 месец сме със сополи хрема и от вчера следобяд Гого вече на АБ , че е започнало да  се " оформя нещо в гърдите " , при всичките му капки , балсами , витамини и не знам още какви боклуци , които им давах и ги мазах  ... Сега чакам включване и от дребния.  ooooh!

# 6
  • Мнения: 35 951
гхххххх! хич не ме обнадеждаваш
каката в момента прави курс на "Рибомунил", но не забелязвам особен ефект
при дребната излекувахме стафилококи и сега лекуваме ... стептококи

Общи условия

Активация на акаунт