ГЛАСУВАНЕ ЗА ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 56 443
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София,
  • Мнения: 4 267
привет
Аз гласувах за чай Инхуа по простата причина че досега друго не съм пробвала, а от чая за десет дни видях страхотен резултат - 3 килограма. При мен той ми намалява чувствително апетита, пия го по два или дори по веднъж на ден. В началото се чувствах доста добре, но странно появи ми се нещо като цикъл отново, а нямаше десет дни откакто ми е свършил последния. Една сутрин пък имах страшни болки в областта на червата, ячниците, бъбреците, имах чувството че ще умра, едва неприпаднах, явно от болката ми пъднъ кръвното, причерня ми - абе изобщо страшна картинка, наложе се да пия болкоуспокояващи за да се освестя и спрях да пия чая, сега си взех от таблетките и мисля да пробвам и тях, но ме е страх. Аз по принцип нямам нужда от вещество което да ме разхлабва, защото перисталтиката ми си е доста добра, може би по скоро имам нужда от нещо което да прочиства само организма и да топи мазнините, да ми подтиска апетита, нещо такова знам ли, какво ще ми препоръчате. За хапчета лида немога и да си помисля, понеже съм с астма и високо кръвно, естествено вземам хапчета и ползвам помпа за нея, то всъщност именно от кортикостероидите в помпата ми се увеличава апетита и пълнея, но пък нямам друг избор Tired Та моля ако някой е ползвал тези капсули инхуа да сподели или да ме насочи къв нещо безопасно и ефективно в моя случай!  Praynig

# 46
  • София
  • Мнения: 2 430
Въпреки,че не е включено в анкетата,с две ръце гласувам за Alli.Вярно е,че по състав е ,както Ксеникал(орлистат).Но и Ксанекал съм пила, е нямат нищо общо двете,като действие.С Ксеникал,ме беше страх даже да изляза от нас Laughing
При A.l.l.i  не се отслабва много,като кг,но доста видимо се намалява на обиколки.Където са зоните със затлъстяване.А и го пия ,само когато преценя,че съм яла храна богата на мазнини,т.е. не винаги.

# 47
  • Мнения: 1
леле,аз мислех да си купувам хапчета за отслабване,сега са излезли някакви нови капсули  http://www.drogisterij.net/index.php?mode=produktinfo&artnr= … rtnercode=304,eto тук ги видях,намам превод на бг.Но като чета какви неща ви стават ме хвана страх newsm78.Ако някой е ползвал от тези нека сподели

# 48
  • London
  • Мнения: 612
Въпреки,че не е включено в анкетата,с две ръце гласувам за Alli.Вярно е,че по състав е ,както Ксеникал(орлистат).Но и Ксанекал съм пила, е нямат нищо общо двете,като действие.С Ксеникал,ме беше страх даже да изляза от нас Laughing
При A.l.l.i  не се отслабва много,като кг,но доста видимо се намалява на обиколки.Където са зоните със затлъстяване.А и го пия ,само когато преценя,че съм яла храна богата на мазнини,т.е. не винаги.
Гласувам с две ръце за Али, пия ги от месец и свалих 7кг. Ям всичко само си намалих порциите, без бял хляб, мазни закуски и пици!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 430
Bean   7kg са много добро постижение,аз съм съсб скромните 5кг Laughing но пък нито съм гладувала,нито съм се ограничавала с храната.Ям когато съм гладна,и ако се усъмня,че храната е била богата на мазнини пия Али.

# 50
  • Мнения: 97
Аз дали съм дала вече три гласа, че сега не ми дава да гласувам newsm78

# 51
  • Мнения: 1 095
Аз съм или по-точно бях доволна от Хербалайф. Преди 10 години, направо се стопих, а 2-ия път нещо не ми подейства, не знам дали грешката е в мен или в продукта.
Пила съм и инхуа, честно казано, не мога да споделя истински впечатления, че не бях сериозна.

# 52
  • Мнения: 303
Аз гласувах за Фемимодел. Намалява апетита, не се отслабва драстично, защото аз по принцип не спазвам диети.
Резултат при мен-4 кг за 2 мес. Без диета!

# 53
  • Мнения: 507
Трите неща от който съм доволна са:
Л-карнитин,чай Инхуа и Лида
от февруари до юни с Л-карнитин и чай Инхуа свалих 8-10 кг и си ги задържах. Пробвала съм и хапчета Инхуа, но нямат ефект.
С Лида за 2 месеца съм - 10 кг.
Пила съм Ксеникал- ужасни хапчета не сваляш от тях, само като отидеш до тоалетната трябва да си вземеш Дометос. Отвратителни са.

# 54
  • Мнения: 507
Инхуа вече се появи в аптеките. Той за да действа трябва след всяка опаковка да се прави 10 дена почивка, а на всеки три месеца прием по един почивка. Това е, за да не свикне организма с него и да спре да действа.


Аз в момента комбинирам Инхуа със Захира. Едното пречиства, другото подтиска апетита- добре е. Дволна съм Simple Smile

Не знам колко е вярно това за чая Инхуа, но при мен не е така. Аз от февруари не съм го спира и за 1 ден. Пия си го всеки ден. Пия 2 пакетчета заедно. Една седмица го пия сутрин, после една седмица на обед, след това привечер, и една седмица вечер. Има супер ефект върху целулита. Хубавото е, че няма болки и спазми като при китайския.  Hug

# 55
  • Мнения: 1 525
Аз съм пила какво ли не. Още из нас се мотаят хром, фемимодел, лида, ябълков оцет.
Обаче сега съм изпаднала в депресия. Спрях противозачатъчни.
И имам чувството, че пред МЦ съм се подула като балон. Сутринта се поглеждам в огледалото и виждам, че панталон, който ми висеше, сега добре ме обгръща. Дебела съм. Чета постоянно за разни илачи за отслабване. Но сега съвсем сериозно търся такива, които имат резултат. И отново съм в тази тема.
Видях на първа страница, че за Цефамадар няма много гласове. Но на друго място четох, че действат добре. 
С нетърпение очаквам да разбера какво мислите за моя проблем и какви съвети ще ми дадете.

# 56
  • Мнения: 0
Супер Слим не е въведен за гласуване,а това е доста добър продукт за отслабване.Аз отслабнах със Супер Слим 8 кг. за месец.

Общи условия

Активация на акаунт