белият боб

  • 731
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
какво гледате като купувате?  насипен ли купувате или пакетиран? последният път взех насипен, но нещо не ми хареса.по принцип гледам да е дребен - като че ли по-често случвам на хубав от него. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 708
това е нещото,което не можеш да разбереш дали е старо или нова реколта.Единствено на пакетирането гледай да пише тази година.

# 2
  • Мнения: 3 861
На късмет от пазара и готвя веднага и ако ни хареса бързо тичам и купувам още няколко кила от същия. Имам добри впечтления от "добруджанка" от пакетираните

# 3
  • Мнения: 2 609
Пакетиран,"Добруджански" Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 537
Взимам пакетиран,но гледам да е по дребен,защото едрите са като все едно камъни да вариш,поне досега все на такива съм попадала от едрите в пакетите Wink

# 5
  • Мнения: 4 176
Откакто открих "Аржентиски боб" нямам проблем.
1. Няма нужда от чистене
2. всички зърна увират едновременно
3. увира бързо
4. по-вкусен е от нашия

# 6
  • Мнения: 1 253
Mamica, този "Аржентински боб" в кои магазини може да се намери в София? Коя е фирмата която го опакова? Питам за да знам за какво да гледам по магазините Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 700
Взимам пакетиран,но гледам да е по дребен,защото едрите са като все едно камъни да вариш,поне досега все на такива съм попадала от едрите в пакетите Wink

И аз така. Иначе, по това време на годината купувам и от амбулантните търговци на тикви и т.н., но гледам от къде е регистрацията на колата - ако е от Добруджа, ОК.

# 8
  • Мнения: 4 176
Mamica, този "Аржентински боб" в кои магазини може да се намери в София? Коя е фирмата която го опакова? Питам за да знам за какво да гледам по магазините Simple Smile
Na "PANINO" e. Има го навсякъде- Била, "Европа"...

Общи условия

Активация на акаунт