Въпросче към Канадките

  • 395
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Искам да ви попитам,предстоят ми редица изследвания,които трябва да направя,знаете ли дали са безплатни така както прегледите при условие че ми ги е назначил доктор,а не ги правя по собствено желание?Това което аз знам и дано не греша е че са безплатни.
Благодаря ви предварително.Дано съм задала правилно въпроса си.

# 1
  • Мнения: 2 452
Зависи къде в Канада си; какви са изследванията; къде ще ги правят. По принцип всичко е безплатно, ако е в рамките на приетото от касата. Допълнителни неща може да се правят с/у заплащане. Най-вероятно ще са безплатни.

# 2
  • Мнения: 79
Благодаря ти Лаура,
Аз живея в Торонто и става въпрос за изследвания за стерилитет -хормони,цветна снимка,спермограма,фоликуметрия и всички такива,които са нужни да се направят.Другата седмица имам час при моя доктор и той ще ми назначи съответните изследвания които са нужни.Надявам се изследванията за стерилитет да са безплатни,защото не ми се мисли за какви цени ще става въпрос иначе.

# 3
  • Мнения: 676
Мисля, 4е вси4ко което си избройла се поема от държавата каса. Можеш да попиташ доктора си за по-сигурно, той най-добре ще ти обясни. Както Лаура ве4е ти е писала тук в Канада и по - то4но Онтерио по4ти вси4ко се поема от касата, освен зъболекар, пластика и о4ни доктори (но при о4ните имаш един безплатен преглед на 2 години, а за непълнолетни са безплатни).

Общи условия

Активация на акаунт