Къде (в София) и при кой доктор да родя?

  • 1 514
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здаравейте майки, бъдещи и настоящи.
До раждането ми остава по-малко от 2 месеца, а все още не съм решила къде да родя. До скоро бях в дълга командировка в друго населено място и там следяха бременността ми. След като се върнах посещавам гинеколожка, която има прием в центъра на моето GP. От мненията във форумите, за сега съм се ориентирала към Шейново. Моля  Praynig дайте информация за условията и докторите там. Много съм притеснена, защото това ми е първо раждане, а не съм първа младост - 33 години.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 963
Аз съм много доволна от Шейново. Гледаха ме като писано яйце, след като им създадох доста притеснения и главоболия.
Докторът, който ми направи секциото се казва д-р Ненов. Страшно съм доволна, не се отдели от мен, докато не бях вън от опасност.
Но в Шейново по-голямата част от докторите са много добри, така че на който и да се спреш, вярвам че няма да сбъркаш. Успех!

# 2
  • Мнения: 9 903
Защо не пуснеш една търсачка? Или да погледнеш в белия списък за София? Всеки може да рекламира своята болница и своя лекар.

# 3
  • Мнения: 660
Здравей , и аз съм на 33  Grinning , но живот и здраве ще ми бъде второ раждане ! Първото беше на Шейново при Д-р Младенчев и смятам и второто да родя при него , още повече , че разликата с баткото е 11 години и се притеснявам . Много съм доволна от доктора Peace , учил е в Германия и е много в час ! Но както казват всички в Шейново са най- големите спецове , така че при когото и да попаднеш всичко ще е наред !

# 4
  • Мнения: 40
Благодаря за мненията.

# 5
  • Мнения: 5 103
и аз съм пред същата дилема но реших шейново ще да е

# 6
  • Мнения: 949
И аз съм пред дилема каде и при кого.
Все още незнам при кого,но мисля да е в Света София.

# 7
  • София
  • Мнения: 533
Ако си се ориентирала към "Шейново", и аз горещо ти препоръчвам д-р Ненов - той ми следеше бременността и впоследствие ми направи секциото (по медицински показания - иначе той е ефен на нормалното раждане). През цялото време беше адски внимателен и грижовен - много съм доволна!

# 8
  • Мнения: 815
Аз съм за Ненов с две ръце!!! Peace

# 9
  • Мнения: 2 407
Др. Хаджиева- Окръжна Болница в Младост 1!

# 10
  • Мнения: 1 393
Преди около 2месеца родих в Шейново.Имах уговорка с д-р Ковачева,която е главна акушерка там и съм безкрайно доволна от нея.Първото ми раждане уж при колега на баща ми и мой колега беше ад.Продължи повече от 12ч,не ми сложиха упойка и след адски мъки когато родих си казах...ох свърши,но уви...шиенето без упойка е по-трудно за издържане и от самото раждане smile3511Второто раждане беше перфекто и почти нищо не разбрах от него.Ковачева е малко грубовата в отношенията си ,но е адски добър специалист и я препоръчвам с две ръце,а и не е алчна ,а каза да и дадеме колкото предценим!
 Хора ,горещо ви я препоръчвам,особено след кошмара,които изживях след първото раждане  newsm10

# 11
  • Мнения: 3 926
Моето мнение е Майчин дом. Ако искаш да ти кажа ЗАЩО пиши ми на лични Grinning

# 12
  • Мнения: 729
Някой може ли да ми каже мнение за доц. Райчева от АГ?

Общи условия

Активация на акаунт