играта на ТЕДИ

  • 10 191
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • burgas
  • Мнения: 485
Наградите са гарантирани!Ако пратиш определен брой кодове задължително печелиш.Ние пратихме 25 кода за палатка и по 15 кода за радио станции и телескоп.На сайта на сокчетата Теди има много подробно инфо Laughing

# 16
  • Мнения: 2 487
Нели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не видях колко точно точки трябва да се съберат за тези награди  Peace Затова се допитах до тук,някой ако може да ми каже.Например исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но явно никой не знае..Ако може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

# 17
  • Мнения: 2
И ние най-активно пиеме сокчета Теди. WinkВ събота пристигнаха радиостанциите,за които играхме.От пощата си ги взехме.Сега събираме кодове за палатка,та скоро може пак да се похвалим Grinning.Радиостанциите пристигнаха за около 6 дни,след като потвърдихме на сайта на Теди за поръчката.

# 18
  • Мнения: 2
Цитат
Нели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не видях колко точно точки трябва да се съберат за тези награди  Peace Затова се допитах до тук,някой ако може да ми каже.Например исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но явно никой не знае..Ако може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

ВИЖ ТУК
http://www.tedi.bg/
За да играеш трябва да се регистрираш.Ние играеме само за гарантираните награди,защото са сигурни,а не се теглят чрез жребий.Влез в ПРАВИЛА и от там прочети ОБЩИ УСЛОВИЯ.Пише доста подробно.

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 13:42 от emaleksa

# 19
  • Мнения: 2 487
Цитат
Нели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не видях колко точно точки трябва да се съберат за тези награди  Peace Затова се допитах до тук,някой ако може да ми каже.Например исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но явно никой не знае..Ако може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

ВИЖ ТУК
http://www.tedi.bg/
За да играеш трябва да се регистрираш.Ние играеме само за гарантираните награди,защото са сигурни,а не се теглят чрез жребий.Влез в ПРАВИЛА и от там прочети ОБЩИ УСЛОВИЯ.Пише доста подробно.
Благодаря ти,сега видях за кодовете   bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 18
Здравейте момичета ,имам един въпрос към тези които са играли за гарантираните награди.За тези награди кодовете само за една седмица ли трябва да се съберат, т.е. примерно ако искаме палатката ,трябва да съберем 25 кода за една седмица ,така ли? newsm78

# 21
  • burgas
  • Мнения: 485
Не!Кодовете за гарантираните награди не са за седмица!Можете да ги регистрирате за по- дълъг период,само вижте до коя дата продължава играта Laughing

# 22
  • Мнения: 2
Ние пак да се похвалим! Grinning
Днес си взехме палатката и фенерчето!Сега се чудя къде ще я разпънем,че не е малка newsm78.Дано съберем кодове и за бинокъла Praynig,че крайния срок наближава.
Успех на всички! Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 341
Хей момичета, и аз да се похваля, че точно днес на 1-ви юни сме изтеглени в жребия и печелим PSP  newsm44  Страхотен подарък за 1-ви юни на синът ми Simple Smile

Един мой познат преди 3 седмици спечели PSP, а аз не вярвах, мислех, че е направил нещо хакерско, но сега вече няма как да не вярвам  bowuu Даже ми каза, че ПСП-то било най-нов модел и не може да му сложи чип за пиратски игри , но здраве да е  Mr. Green

Регистрирахме две седмици поред по 5 кода и ето, че днес спечелихмееееее Simple Smile

Написаха ми е-мейл и ми честитиха наградата и искат да им напиша кодовете , а етикетите да изпратя на адрес. Така че - ПАЗЕТЕ СИ ЕТИКЕТИТЕ с които участвате ! Дано всичко да е ОК и скоро да пристигне наградата Simple Smile
Аз сканирах днес етикетите и ги изпратих по е-мейл а после ще ги пусна по пощата  Peace

# 24
  • Razgrad
  • Мнения: 282
някой знае ли последните печеливши че аз нещо не можах да проверя?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 341
Получихме си PSP - тоооооо   newsm44  страхотно е, синьо-зелено Сони. Детето е супер щастливо а и аз се радвам с него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт