Мнение за д-р Мария Янкова от "Св. София"

  • 11 681
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте!  Simple SmileЩе бъда благодарна, ако споделите впечатленията си от д-р Янкова, защото май се очертава да раждам при нея...

# 1
  • Мнения: 8 459
Нямам преки впечатления от нея освен едно гледане на триизмерен видеозон.Млада лекарка,много симпатична и внимателна.Момичето,с което бях в една стая, беше родило при нея и беше много доволно.

Последна редакция: вт, 25 окт 2005, 20:37 от Е-Миа

# 2
Благодаря ти! Само ти откликна на питането ми.

# 3
  • Мнения: 7 640
и аз това ще ти кажа-млада, амбициозна и съвестна

# 4
  • Мнения: 8 459
Благодаря ти! Само ти откликна на питането ми.
Моля!Лека бременност и леко раждане,каквото и да решиш! Laughing

# 5
  • Мнения: 260
ЗА Др.М.Янкова нямам преки впечатления.Имам косвени - моя приятелка ражда при нея -доволна е ,много даже ,сега продължава да я ползва за рутинните си гинекологични прегледи
Много разбран човек е и обяснявала всичко кое ,как ,защо
Дъщеря е на изпълнителния директор на болницата
Успех

# 6
M. Янкова е много готина и симпатична като човек и като лекар май я бива много.Тя присъстваше като раждах аз заедно с моята гинеколожка (д-р Ковачева). Янкова помагаше, защото моята докторка беше с гипсиран крак на раждането ми (горката беше се потрошила нещо). Те двете са приятелки и се заместват една друга,когато трябва. Много са готини и съм много доволна.   bouquet

# 7
Много благодаря на всички! От малкото си контакти с нея и аз съм останала с добри впечатления, но друго е като го чуеш от повече хора!  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 029
И моя приятелка ражда при нея и е много доволна.Аз съм ходила на един преглед и също ми се стори много внимателна.Успех и стискаме палци! newsm10

# 9
  • Мнения: 1 022
Искам да попитам, понеже имам добри впечатления от отношението на д-р Янкова, дали прави гинекологични прегледи. Искам да отида на гинеколог, защото имам странен проблем идва ми през 2 седмици и вече лудвам, изобщо немога да си почина от тази червена лелка, ба си. Twisted Evil

# 10
Здравейте!  Simple SmileЩе бъда благодарна, ако споделите впечатленията си от д-р Янкова, защото май се очертава да раждам при нея...
много готина и амбициозна лекарка

# 11
  • София
  • Мнения: 2 039
Здравейте,
Някой може ли да ми даде координати на д-р Янкова. Извършва ли частни прегледи, ако да - къде( координати) . При мойто раждане имах късмета да ме прегледа, не веднъж, а три пъти даже. Последният беше колко см разкритие имам. Чесно да Ви кажа- не разбрах кога провери и какво направи, а имах страшно болезнени контракции. Отнесе се с мен като с нормален човек, въпреки че имах уговорка с друг лекар.Тя му се обади и му обясни че плановото секцио нещо не може да почака за другия ден  Laughing
Благодаря Ви предаварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт