Шалче!Никой ли не се сеща!

  • 1 310
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 118
Някой виждал ли е скоро от тези шалчета, които са като от заешки опашчици в различни цветове?Ако се сещате помагайте, че много ми трябва!Миналата година ги виждах, но не им обърнах внимание, а сега!

Май никой не се сеща за мойто шалче Grinning, а ми то как съм го обяснила просто!Ще опитам пак, значи едно такова мекичко, с косъм като заешки или може би лисичи и е на отделни парченца!Май стана по-зле Laughing

Последна редакция: ср, 19 окт 2005, 13:52 от ofi

# 1
  • Мнения: 614
Е аз със сигурност не се сещам, късмет в търсенето Simple Smile

# 2
  • Мнения: 202
Сещам се! Имаше ги на изложението на кожомания във Варна, но изложението свърши!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Сещам се! Имаше ги на изложението на кожомания във Варна, но изложението свърши!

Е как ще е свършило, като е от 14.10-23.10???

# 4
  • Мнения: 3 154
То и да не е свършило изложението на ofi едва ли й върши работа, щото не е от Варна Wink

# 5
  • Мнения: 202
Ама не е ли свършило? Някой беше споменал , че е до 19. Аз ходих на 15.10.05 и ги видях в ляво от входа, в дъното на залата.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Heart Eyes Знам ги аз тия шалчета, на пухени точки, топчета са. Щях да си купувам оранжев миналата година, обаче забравих, после нямаше.
Дано не забравя да посетя Кожомания! Мерсим за напомнянето!

# 7
  • Мнения: 4 371
Видях в Теранова шал на малки топки, черен, 23 лева беше май. Ако е това, което търсиш, не съм сигурна, че разбрах Embarassed

# 8
  • Мнения: 2 534
Има ги на Граф Игнатиев , в тази част , която е срещу Славейков .

# 9
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Аз видях такива в зала Универсияда- там в ляво от входа има един щанд за шапки- имаше всякакви цветове ама не помня цената. Май не бяха скъпи.  bouquet

# 10
  • Мнения: 165
нямам никаква идея-така и не се сещам за тези шалчета newsm78

# 11
  • Мнения: 582
Провери, ако искаш на изложението "Кожен свят" от 2-7.11. в НДК.

# 12
  • Мнения: 1 381
Не съм много сигирна, но май мернах нещо такова вчера на пл. Славейков до "Мотиви" има едно такова като сергия на самта улуца.

# 13
  • София
  • Мнения: 118
Провери, ако искаш на изложението "Кожен свят" от 2-7.11. в НДК.
Мерси, точно това чаках и аз и днес ще отида. Иначе намерих вече на две - три места около 40лв -  на Витошка, в Теранова е 43, и на едно място на Графа е от норка - 76лв ShockedСамо до Универсиада не съм ходила, а съм на две крачки.

И сега да добавя само, че преди малко бях до Кожен свят и си взех въпросното шалче от заешка кожичка за 22 лева!Много съм доволна! Благодаря!  bouquet

Последна редакция: ср, 02 ное 2005, 14:34 от ofi

# 14
  • Мнения: 582
Провери, ако искаш на изложението "Кожен свят" от 2-7.11. в НДК.
Мерси, точно това чаках и аз и днес ще отида. Иначе намерих вече на две - три места около 40лв -  на Витошка, в Теранова е 43, и на едно място на Графа е от норка - 76лв ShockedСамо до Универсиада не съм ходила, а съм на две крачки.

И сега да добавя само, че преди малко бях до Кожен свят и си взех въпросното шалче от заешка кожичка за 22 лева!Много съм доволна! Благодаря!  bouquet
Със здраве да си го носиш! Много се радвам, е съм успяла да ти помогна Peace

Общи условия

Активация на акаунт