Не сПи, а сИ иГраЕ - даЙте сЪвЕт

  • 566
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Здравейте,

искам да ви попитам да ви се е случвало и на вас
Моя дивак няколко дни подред вече не иска да спи през ноща - събужда се по някое време и започва да си пее, играе, говори и т.н. Това продължава няколко часа...Не знам татито довечера вече къде ще се изнася Weary
Не е гладен, жаден, не вярвам да са зъби, макар, че това може според мен да е единствената причина да не спи  newsm46

Ще ви бъда благодарна да споделите опит Hug
Поздрави Hug  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Споко Дидонка не си сама мила инашия като ми се събуди към 4:00ч и като ми облещил едни очи-наспал се нашия,бърбори си и почва игра,само че на мен не ми се играе и знаеш ли какво правя,слагам го седнал изсипвам играчките,увеличавам телевизора да му бърбори и си лягам в другата стая,по някое време като му омръзне играта почва да мрънка,ставам люлям половин час и си лягам,иначе трябва от 4 до 6 да стоя диванча праз,а не мерси.

# 2
  • Мнения: 1 753
Абе тея бебета нещо са се усомнамбулили (брей ква думичка измислих...  Embarassed)... Анна от няколко нощи е по същия начин. Буди се към 2 часа, изправя се на леглото и започва да си пее, да ме скубе през решетката... ужас направо. Ама по някое време (понеже аз спя или поне се опитвам да спя) я намирам заспала.

# 3
  • Мнения: 6 155
Абе тея бебета нещо са се усомнамбулили (брей ква думичка измислих...  Embarassed)... Анна от няколко нощи е по същия начин. Буди се към 2 часа, изправя се на леглото и започва да си пее, да ме скубе през решетката... ужас направо. Ама по някое време (понеже аз спя или поне се опитвам да спя) я намирам заспала.

Много офф Blush

Ал Бънди, разчисти си малко ЛС-та, че не мога да ти пратя  Wink

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не прави грешката да се заиграваш с него по нощите:)
Нека си се буди..нека си пее....но ти се прави, че спиш...

Ще премине...Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 866
И при нас се е случвало но детето спи само в стаята си и не пречи с това. Но в никакъв случай не ставаме и не ходим при нея през нощта. Ако й се играе да играе, другите спят. После като се умори пак заспива. Започнеш ли да правиш компания, свършено е...става навик много бързо. 

# 6
  • Мнения: 287
Аз направих грешката да го преместя на спалнята при нас (много ревеше), сега аз и Давид (сина) спим на спалнята luvbed, а тати в хола 1crib. Ужас не прави тази грешка smile3514

# 7
  • Мнения: 1 613
Дид, не знам какво точно да те посъветвам, но

- не светвай лампата;
- не отговаряй на закачките му;
- не си играй с него;
- ако се наложи да му говориш - говори много тихо.


Ние също имаме такива нощи и като спазвам гореизброените "процедури" + люшкане и заспива. Е, вярно понякога ми отнема доста време, но в никакъв случай не си играя с нея.

# 8
  • Мнения: 603
Мисля, че е съвсем нормално за тази възраст. И нашият бебо беше така. Радвай се, че си играе сам и не търси вниманието ви. Ако си поиграва, поприказва и пак си заспива сам в леглото, не виждам проблем. Тати ще трябва да свикне с тези приятни шумове. Сигурна съм, че след известно време ще спре да ги чува. Все пак би могъл да се буди и да плаче посреднощ, което е далеч по-неприятно.

На мен лично ми доставяше голямо удоволствие да го слушам как си приказва в леглото, дори и посред нощ.

Според мен не трябва да се намесваш, а да го оставиш да заспи сам. Ако разбере, че може да те кара да ставаш през ноща и да му обръщаш внимание, има риск да започне всяка нощ да те вика.
Остави го бебчо да се забавлява  dazzler1 

# 9
  • Мнения: 7 831
Присъединявам се към повечето  Wink - остави го да си играе сам, на загасена лампа, ще премине  Grinning. Не се опитвай да го приспиваш и не му досаждай  Wink, че може да играеш нощем месеци наред.
Ако имате възможност да го преместите сам в стая или вие да спите другаде най-добре.
Успех  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт