Бунгала на Арапя

  • 224 729
  • 855
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 820
Аз искам да те попитам за бунгалата на Кораба - вътре как са като обзавеждане - най-вече матраците как са Simple Smile Това ми е най-важно Simple Smile И има ли вечер къде да играят децата без да слизат на плажа? Има ли наблизо някакви детски съоръжения така че да може да ги оставиш да тичат на спокойствие? Ограден ли е двора? Понеже не всички бунгала са на първа линия- другите как са? Кое би препоръчала да искам ако запазвам?И да питам бунгалата на Мария наблизо ли са ви? Те как ти се струват? Благодаря предварително   bouquet
Сега като разгледах по-подробно снимките гледам, че има по-стари бунгала и други,които изглеждат по-добре, реновирани може би? И не са ли много на слънце? Не става ли жега вътре?

Ние сме в 4-то - има три легла, които представляват два матрака един върху друг - удобни са - с малкия си спим спокойно на едното.
Има едно гардеробче - единично, 1 нощно шкафче, един шкаф с телевизор. Аз принципно не обичам да вадя нещата от куфарите - не знам кой е бил преди мен ... тъй че не ми е проблем, че няма много шкафове. Бунгалото е широко.
Има по едно одеало на човек - чаршафите - горните не са пликове, а са единични.
Пода навсякъде е дъски.
Кухненския бокс е мивка, микровълнова, хладилник - има разклонител.
Навън на верандата има масичка - пластмасова, кръгла, дървена пейка и два стола, има вратичка и се затваря верандата.
Банята и тоалетната са едно с бойлер, шкафче, има закачалки на вратата, прозорче с мрежа. Има мрежа и на стаята.
Няма врата между стаята и бокса.
Пред бунгалата е паркингът с нашите коли - има нещо, което спира влизането на други коли, има бариера, има една пързалка, но нашите деца играят пред бунгалото - не отиват сами на плажа - иначе е няколко крачки.
Заведението е до нас - има музика, но не е толкова шумно - в другата част до малкия плаж е направо нетърпимо.
Бунгалата са добре изолирани - въобще не е топло вътре и вечер не е толкова студено.
Аз мисля, че е супер. Това, че сме почти на плажа е невероятно! Ходиш до бунгалото колкото пъти се наложи, отделно от сутрин до вечер гледаш морето.
Малко духа следобед, но не е студено - вечер вятърът утихва и се разхождаме по плажа.
Хората са много мили и отзивчиви - като отидеш с някакъв проблем веднага го решават.
Били сме на по-лоши бунгала за повече пари и мога да кажа, че това за нас е много добро място - даже отлично!

Днес видях и 2-ро - и то е много хубаво. Цялото е дървено вътре.

Ако има още нещо питайте.

това съм написала лятото от там

Да, морето се вижда от верандата, пред бунгалата са колите, на пясъка има  2 каравани.
ние сутрин си слагахме чадъра и столовете на плажа и до вечерта си стояха там  никой нищо не е пипнал, който му се спи или яде си прави каквото иска, за мен беше супер, че си вземаш от хладилника пиенето, че си ползваш твоята тоалетна и прочее.

# 346
  • Мнения: 5 277
Да, и аз се сетих, че ти ми беше писала за тях лятото Simple Smile
Ще видим дали ще стигнем до там тази година.

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 535
На мен плажа също не ми хареса миналата година-едър пясък,не особено чисто,влизаш във водата и веднага става дълбоко,а докато влезеш пълно с камъни,изръбват ти се краката.Може наистина преди бурите да е бил хубав,плитък плаж,подходяш за деца,но сега определено не е -пона за мен

# 348
  • Мнения: 0
здравйте момичета харесала съм си ето тези бунгала Николови http://www.arapya.com/nikolovi.html за нашата почивка имаили някой наблудения вдействителност толкова ли са чисти както на снимките тайкато сме с малко дете и много ме притеснява обстановката дали в действителност е така както на снимките

# 349
  • София
  • Мнения: 1 324
Здравейте и от мен!
С риск да ме помислите за малоумна, че за 24 стр. не съм си отговорила на въпросите ще питам Laughing
Кои от тези бунгала са за предпочитане – „Неда”, „Кораба” или „Мария”?
Останах с впечатление от темата, че и трите са на самия плаж, но не мога да преценя останалите плюсове и минуси. Ще ходим две семейства с две деца на 10 г. и едно на 3. Никой от нас до сега не е ходил на Арапя и не е почивал на бунгала, така че разчитам изцяло на вас да ни помогнете в избора.

# 350
  • Мнения: 820
Неда не ги знам кои са, но Кораба, Бунгалата на Мария и Мария -делфините са на плажа действително. Зависи какво точно търсите, аз съм описала бунгалото, в което бяхме - Кораба. Едните бунгала - Мария делфините май са на скала и за малко дете е рисковано там.

# 351
  • София
  • Мнения: 1 324
Да, прочетох твоето описание, благодаря! Мисля, че по-напред ти беше писала, че на Кораба 5 и 6 бунгало са най-добре разположени. Не знам какво точно търсим.. Да са на плажа (нямам идея кой е за предпочине - малък, голям, северен...), да не са занемарени, да не са на пътя (и на скалите също)... Ще се съобразя с вашите препоръки и съвети. Щеше ми се да са и с климатик, но не е болка за умиралка.

# 352
  • Мнения: 52
здравейте а за тези бунгала има ли  някой впечатления: http://pochivka.bg/o-3368-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D … %B5%D0%B2#prices? и плажа наистина ли не е подходящ за малки деца?

# 353
  • Мнения: 820
Доколкото видях Неда а на малкия плаж, което не е за предпочитане със сигурност.

На Мария бунгалата имат климатици.

3,4,5 и 6, както 1  на Кораба са много удобни за малки деца. Заведението вече не било там, което означава, че не е толкова шумно.

Бунгало 1 на Кораба е с оградка и може да се печеш на тревата даже - пясъка е на 1 крачка.

Бунгалата на Мария http://arapia.bg/бунгала/снимки/ не са на скала, имат оградки и виждат морето.

# 354
  • София
  • Мнения: 1 324
Zl-76,   bouquet
Значи Неда отпадат. Между Кораба и Мария кои препоръчваш? Явно ти ще трябва да поемеш цялата отговорност за избора ми  Laughing

# 355
  • Мнения: 820
здравейте а за тези бунгала има ли  някой впечатления: http://pochivka.bg/o-3368-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D … %B5%D0%B2#prices? и плажа наистина ли не е подходящ за малки деца?

тия са супер, но са по-далече от плажа

# 356
  • Мнения: 820
Zl-76,   bouquet
Значи Неда отпадат. Между Кораба и Мария кои препоръчваш? Явно ти ще трябва да поемеш цялата отговорност за избора ми  Laughing

Аз съм резервирала на Кораба, 4-то пак, за мен климатика не е важен, аз не ползвам климатик.

Бунгалата на Мария са ми много едно до друго някак и покрай тях върви целият поток от хора от хотелите и горните бунгала към плажа, това важи и за 1 и 2 на Кораба, т.е. имай предвид, че русначетата от лагерите са на плажа в 6 часа.

# 357
  • Мнения: 820
Zl-76,   bouquet
Значи Неда отпадат. Между Кораба и Мария кои препоръчваш? Явно ти ще трябва да поемеш цялата отговорност за избора ми  Laughing

Обади се и разпитай, може да ти дадат повече подробности.
Нашите стаи бяха много широки и големи, на веранда сме две семейства - доста широка и удобна.

# 358
  • София
  • Мнения: 1 324
Нашите стаи бяха много широки и големи, на веранда сме две семейства - доста широка и удобна.
Embarassed, уточни ми, моля те! В смисъл, че на две стаи има една веранда? Ако сме в 5 и 6, например, верандата ни е обща, нали?

# 359
  • Мнения: 820
да - 3 и 4 са  една обща веранда, 5 и 6 също, като има нещо, с което могат да се разделят, спуска се от тавана и все едно сте отделно.

Общи условия

Активация на акаунт