заглъхване на уши

  • 1 623
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
случвало ли ви се е да ви заглъхват ушите и опасно ли е

# 1
  • Мнения: 6 315
Сигурно кръвното ти играе...

# 2
  • Мнения: 257
на мене ми заглъхват ,когато ми пада кръвното . мисля , 4е не е опасно...зависи разбира се , каква е при4ината..

# 3
  • Мнения: 2 700
Едновременно ли ти заглъхват ? Ако не е едновременно, може да става дума за ушна кал - колкото и странно да звучи, прекаленото чистене на уши води до "набиване" на ушна кал и от там до затруднен слух.

# 4
  • Мнения: 2 755
Ако ушите ти заглъхват предимно след къпане, напълно възможно е да е ушна кал ( церумен ). Това може да се получи и при хора с перфектна хигиена ( пояснявам, за да не бъда разбрана погрешно ). Нека те погледне ушен лекар и ако се касае за ушна кал, с една промивка, всичко ще е ОК. Ако не се касае за това, може и да е от кръвното.

# 5
  • Мнения: 270
не винаги заглъхват и двете,понякога ми се случва като си хапна нещо и да се оправя

# 6
  • Мнения: 1 071
Като ти прочетох впроса веднага погледнах да не си бременна.Аз по това заглъхване разбрах втория път че съм бремченна,още преди да ми е закъсняло.
И по време на двете ми бремености ми заглъхваха ушите,беше кошмарно.Нищо не помагаше,кръвното си ми беше съвсем в ред.Гинеколожкото ми каза да не се тревожа,било нормално,най-вероятно мибила ниска кръвната захар.Това което ми помагаше беше да легна  на равно,така че главата ми да е на равно с тялото.Към 5-6 месец изчезна,накрая в 9-я пак заглъхваха.

Общи условия

Активация на акаунт