на море

  • 1 465
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Сега да ви кажа за какво се смяхме това лято.
Ако и вие имате подобни изживявания пишете та да се посмеем малко

Тази година за първи път заведах децата ми на море. Когато отивахме на плажа казах: Ето, това е морето!
Едната ми дъщеря, както си подскачаше от радост, изведнъж спря и каза:
Ееее мамо, ама то май има много сапун там Shocked
 Laughing  Laughing  Laughing
След като и обясних, че това не е сапун а пяна от вълните, тя каза:
Аааа, аз май не знам Grinning

С пясъка беше подобно:
Лелеее колко много пясък. Ама, това е много голям пясъчник мамо, нали?

Само да уточня, че децата са на 3 години

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)))) Елина миналото лято изпитваше ужас от пясъка първите дни:) Не искаше да стъпи в него за нищо на света...
Няколко дена по-късно аз изпитвах ужас, като я гледам как цялата овъргаляна в пясък си ближе ръцете...........
Тази година ще пропуснем морето, но догодина ще е доста забавно....Simple Smile))

Тя засега тренира във ваната....шляпа с ръце и крещи "мамооо 'иж ме, п'увам като 'иба"..................

# 2
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Големи сладури са, да са ви живи и здрави! Нашият разбойник (на година и 8 месеца) още не може хубаво да говори, но казва почти всичко, като съкращава сричките.
Тази година за пръв път го водихме на море и естествено, беше много впечатлен. Като видеше морето и започваше да скандира като на футболен мач: "Ме-ко! Ме-ко!" Любимото му занимание на плажа беше да връща пясъка обратно в морето, защото "там нямало" Wink ! И да бяга от водораслите ("даки")!

# 3
  • Мнения: 429
И ние утре заминаваме на море , кой нзае какво шоу ще бъде !
Ще ви разказвам като се върнем!

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
еееех:))))))))))))
хубаво време освен да ви пожелаем...незнам какво друго:))

# 5
Laughing nie bqhme za pruv pat s melisa v Bulgaria tq mnogo se radva6e oba4e pla4e6e kato q vkarvahme vutre s tatkoto a toi i vika: Budala...... Grinning tq sabira6e fasovete ot plaja neznam za6to no mi gi nose6e xixi Simple Smile) aaaa po putq vika6e съ'цето ме бо'и a vsa6nost i se aka6e Simple Smile)

# 6
Laughing nie bqhme za pruv pat s melisa v Bulgaria tq mnogo se radva6e oba4e pla4e6e kato q vkarvahme vutre s tatkoto a toi i vika: Budala...... Grinning tq sabira6e fasovete ot plaja neznam za6to no mi gi nose6e xixi Simple Smile) aaaa po putq vika6e съ'цето ме бо'и a vsa6nost i se aka6e Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт