Разстройство ..... докога?

  • 833
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 955
Голямото ми бебе ходи на ясли от септември. От както е тръгнал на ясли все го лекувам, пътека направих до поликлиниката. Последно ми го върнаха с диариа миналия вторник. Цяла седмица беше на диета. Днес след като вече беше по-добре го пуснах на ясли и какво мислите? Току що пак установих, че е с диариа. Въпроса ми е, това нещо свързано с грипа ли е, или ако е така защо хремата и кашлицата вече ги няма, а пък разстройството още го мъчи. Или в следствие на някаква инфекция в яслите, ако е така да викам ХЕИ, че аз съм богиня в скандалите.  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Давайте съвети, моля ви!  Rolling Eyes

Кажете ми какво да му давам да яде!

# 1
  • Мнения: 3 562
Аз давам варен ориз или картоф.

Обаче при вас ми се струва, че може и да е нещо друго  newsm78

Няма ли вариант да се направят изследвания и да се види, защо това мъниче реагира така  Thinking

# 2
  • Мнения: 544
Dobre e da dadete material za izsledvane sled kato e prodaljilo tolkova vreme i t.k rezultata se bavi okolo 3-4dni dotogava moje6 da dava6 enterol i dieta.Imali sme podobni problemi i sam naiasno kolko e ytruden vaprosa s hraneneto osven vareni kartofi i oriz moje6 da dava6 i makaroni s sirene,ka4amak/ot zar.bra6no/bez maslo.Razstroistvata minavat bavno/pri nas okolo 5-6dni/ako ne sa ot virusen harater,taka 4e ne se ot4aivai,tarpenie!Vajno e da dava6 i mnogo te4nosti/4ai ot 6ipki,guzam,laika/

# 3
  • Мнения: 6 315
Дай му супа "моро" от варени моркови, варен ориз, картофи..... Избягвай млечните храни, освен сиренето.

Не е лошо да дадеш проба за изследване, да няма някакви бактерии обаче. Дано детенце бързо се оправи!

# 4
  • Мнения: 955
Момичета, прави сте! Причината може да бъде различна. Ето каква информация намерих: http://www.biberonbg.com/info/razstroistvo.htm

Общи условия

Активация на акаунт