Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 080 609
  • 2 407
  •   1
Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 261
Случайно вчера търсих нещо в data.bg  и видях че има доста песни на Светозар Христов. Коя обаче е инструментал не знам. Влезте в сайта - в търсачката и вижте. А и чичо Гугъл е тъпкан с неща за Светозар.
Успех в търсенето. Дано да съм помогнал.

# 1 036
  • София
  • Мнения: 6 249
Малкият иска песничката "Спи зайче сиво във яслата, болно ли си я кажи, мило зайче не лъжи...". Поразрових из линковете на 1ва стр., но не я откривам, а не мога да изчета сега наведнъж всички стр. Whistling

# 1 037
  • Мнения: 5 246
Някой може ли да ми каже откъде мога да си дръпна "Книга за джунглата"(Дисни) озвучен на Бг  Praynig

# 1 038
  • Мнения: 1 640
Някой може ли да ми каже откъде мога да си дръпна "Книга за джунглата"(Дисни) озвучен на Бг  Praynig
Отдавна я има в Замунда.нет.Изтеглих филмчето преди около година ,детето мн.му се радва.
http:://DMCA-removal-from-Google/

# 1 039
  • Мнения: 3 970
A дали има някъд Банани с пижами??

Имаше в замунда 4 серии ,но не ги намирам вече Tired Търсих къде ли не други не намерих ooooh!

Ето ги в Замунда:
Банани с пижами

Аз тях ги имам ,но други не намирам Tired

# 1 040
  • Мнения: 977
Някой може ли да ми каже откъде мога да си дръпна "Книга за джунглата"(Дисни) озвучен на Бг  Praynig

Цитат от тук:
Занимателни и образователни игри за 2годишните Simple Smile

- една игра-песничка - Спи зайче сиво в ямата, спи зайче сиво в ямата, болно ли си я кажи, зайче мило не лъжи, болно ли си я кажи, зайче мило не лъжи. (докато и го пея, тя лежи в обръч или на дивана) После казвам скок и тя скача (демек зайчето-тя не е болно)

# 1 041
  • Мнения: 720


- една игра-песничка - Спи зайче сиво в ямата, спи зайче сиво в ямата, болно ли си я кажи, зайче мило не лъжи, болно ли си я кажи, зайче мило не лъжи. (докато и го пея, тя лежи в обръч или на дивана) После казвам скок и тя скача (демек зайчето-тя не е болно)
Мимито много харесва тази песничка , аз й я пея още откакто беше бебе
Затова я търся да си я изтегля , ама не я открих ... Някой има ли песничката , да я сподели с нас  Hug

# 1 042
  • Мнения: 5 246
Някой може ли да ми каже откъде мога да си дръпна "Книга за джунглата"(Дисни) озвучен на Бг  Praynig
Отдавна я има в Замунда.нет.Изтеглих филмчето преди около година ,детето мн.му се радва.
http:://DMCA-removal-from-Google/

Знам че я има, но не е озвучена на Бг  Rolling Eyes

# 1 043
  • София
  • Мнения: 261
Radina, само преди 10 минути бях в DMCA-removal-from-Google. Има го този филм, дори са два файла и са озвучени на български. Не знам как ги търсиш, но напиши в търсачката Jungle book във "Всички" и ще ти излязат.

# 1 044
  • Мнения: 252
Здравейте мами, страхотна темичка Peace, доста песнички си свалих.   bouquet Но търся една  за която една мама беше питала някъде в началото не не прочетох да е отговорено. Та на песента си спомням само един куплет :

Сняг вали, вали, вали
вън е бяла зима.
Как е хубаво нали,
сняг когато има.

Моля който знае текста да ми го напише.

# 1 045
  • Мнения: 5 246
mariangeorgiev  Hug
Аз пиша "Книга за джунглата" и ми излизат резултатите само със субтитри  ooooh!

# 1 046
  • Мнения: 131


Сняг вали, вали, вали
вън е бяла зима.
Как е хубаво нали,
сняг когато има.

Моля който знае текста да ми го напише.


От зори снегът вали,
вред е бяла зима.
Как е хубаво,нали,
сняг,когато има?

Баба точи сладък млин,
вън гугутка гука,
пуши весело комин,
дреме весело капчука.

Дядо с кола дръвца
 влиза весел в двора.
Пляска петльо с крилца,
кацнал на стобора.

Аз шейната стегнах пак,
бързо се обувам,
че отвъд реката чак
вик и песен чувам.

А край мен снегът вали,
вред е бяла зима.
Как е хубаво,нали,
сняг когато има?



# 1 047
  • Мнения: 98

Здравейте мами, страхотна темичка Peace, доста песнички си свалих.   bouquet Но търся една  за която една мама беше питала някъде в началото не не прочетох да е отговорено. Та на песента си спомням само един куплет :

Сняг вали, вали, вали
вън е бяла зима.
Как е хубаво нали,
сняг когато има.

Моля който знае текста да ми го напише.
Сняг вали, вали, вали
вън е бяла зима.
Как е хубаво нали,
сняг когато има .
 Ей,по снежните пързалки
смях  и песни ( пляскане с ръце 2 пъти)
Ех, че зима   (пляскане -2 пъти)
Радват се децата малки
сняг когато има .

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 23:30 от mama qna

# 1 048
  • Мнения: 1 640
Радина,филмчето е озвучено на БГ със сигурност.

# 1 049
  • Мнения: 5 246
Радина,филмчето е озвучено на БГ със сигурност.


Да, да благодаря  Hug Изтеглих го, но както писах по горе, начина по който аз го търсех излизаше само със субтити  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт