Multi Sanostol

  • 4 032
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 241
Днес една докторка ми каза да не го давам повече от 5 пъти в месеца,защото имал и странични ефекти  newsm78
Та въпроса ми е някой давал ли го е? До кога се пие? За сега давам по 5 ml  на ден.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Марти го пие от 3 годишен, сега е на 6. Странични ефекти не е правил, напротив много добре му се отразява. Обаче му правя почивкии през месеца - пие 20 дена, след това почива 10 или нещо подобно. Лятото не му давам витамини допълнително, мисля че слънцето и това, което си набавя от плодовете и зеленчуците е достатъчно.

# 2
  • Мнения: 215
давам го през 1-2 дни по 10мл. и то вече 2 години. не съм чувала и не съм забелязала странични ефекти, но пък  newsm78..замислям се, че аз съм го пила като дете. реално погледнато е доста стар продукт, та знам ли

# 3
  • София
  • Мнения: 797
 За първи път чувам за странични ефекти от витамини? Аз го давам от миналата зима и не съм забелязала да има такива. Давам го от есента до пролетта, с малки почивки, разбира се.

# 4
  • Мнения: 5 241
Ами значи ще процедирам както пиех  Матерната  Peace
Мисля само зимните месеци да му го давам  Simple Smile

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
А защо му го даваш, ако не ходи на ясла и няма толкова интензивни контакти с болни деца? Нали още ти го гледаш?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Радина, защо не попиташ д-р Йонов от форума? Аз имах едно питане относно страничен ефект от Бронховакском и човекът съвсем учтиво ми обясни, че в няма такива.
Успех!  bouquet
Не ми се вярва от витамини да има страничен ефект newsm78 Thinking

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Марти го пие от 3 годишен, сега е на 6. Странични ефекти не е правил, напротив много добре му се отразява. Обаче му правя почивкии през месеца - пие 20 дена, след това почива 10 или нещо подобно. Лятото не му давам витамини допълнително, мисля че слънцето и това, което си набавя от плодовете и зеленчуците е достатъчно.

същото го знам и аз и точно така действам Peace

# 8
  • Мнения: 5 241
А защо му го даваш, ако не ходи на ясла и няма толкова интензивни контакти с болни деца? Нали още ти го гледаш?

Ами да гледам си го все още, но все пак го събирам с доста деца и все някое е с хрема или кашлица  Rolling Eyes

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Хм...аз мисля директно да преминавам към по-сериозни имуностимулатори. Купих подобно сиропче на д-р Тайс, не съм била много усърдна в даването (да не кажа хич), но... Преди да тръгне на ясла, нищо не давах и почти не е боледувала, но сега (особено откак захладня) вече няколко пъти има сополи, а аз не мога през седмица да си седя вкъщи (а със сополи не искам да я пускам на ясла, че се точат 2-3 пъти по-дълго)...
Оплаках се Simple Smile
Успех!

# 10
  • Мнения: 2 700
Изключително ме учудва дозировката, която прилагате. На нас ни бяха казали, а ако не се лъжа така пише и в листовката, че трябва след всеки курс да се почива 3 месеца. Аз го давам от 6 години веднъж през късната есен и веднъж през пролетта.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Изключително ме учудва дозировката, която прилагате. На нас ни бяха казали, а ако не се лъжа така пише и в листовката, че трябва след всеки курс да се почива 3 месеца. Аз го давам от 6 години веднъж през късната есен и веднъж през пролетта.
В листовката определено не пише за почивка. По принцип този интервал от 3 месеца се получава при нас, тъй като през лятото го спираме. А това за 20 дни да се пие и след това да се почива 10 съм го запомнила от нашето джипи още когато Марти беше мъник и за първи път започнах да му давам витамини.

# 12
  • Мнения: 8 505
Може и абсурдно да ви се стори,но педиатъра на малката изтърси следната схема:20 дни прием и 2 месеца Shocked почивка.Или-40 дни прием през ден и месец почивка (избрах си втората схема,че иначе трябваше да пропусна цялата зима).

# 13
  • Мнения: 2 596
А това за 20 дни да се пие и след това да се почива 10
и аз така го давам

Общи условия

Активация на акаунт