Дневен сън!

  • 1 057
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте, мами!
Simple Smile
Пак съм аз с моята болна тема сънят!!

Казаха ми, че може би малкото ми маймунче се буди нощем понеже може би през деня спи много!!
Вярно ли е това? По колко часа спят вашите бебета през деня?
Вчера за цял ден Алекс е спинкал около 3-4 часа общо, но през ноща отново се буди на 45-50мин Sad
явно и от това не е... Sad

# 1
# 2
  • Мнения: 1 517
когато беше на 2и половина месеца Ники ми ги въртеше същите номера станели 2:30-3:00ч започваше една игра едно гукане и така до към 5.Около 10 дена продължи това и сам се отказа от нощните игри,не си спомням колко е спал тогава през деня,имай търпение ще се оправят нещата

# 3
  • Мнения: 272
Ами, немога да не му обърна внимание защото почва да реве и то яко Sad а и не се заиграва нощем.. спи му се ама нещо неможе Sad върти се и пъшка...
ами ще потърпя до 4-тия месец... пък дано тогава се оправи детето.. Sad

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да не би да му е горещо и затова да пъшка? Или пък да има газове?
Какво правиш, за да го приспиш пак?
Не знам, какво да ти кажа.
С каката имах този проблем, но да не те отчайвам, няма да ти кажа колко дълго продължи. Тя просто си търсеше непрекъснато биберона.

# 5
  • Мнения: 272
Ами давам му водичка  и биберона и заспива пак, а някой път не си иска биберона а само вода.. ама май няма колики.. Sad понякога пръцка да.. има газове.. ама като пие вода и веднага се успокоява..  А за горещото - не му е.. спи по боди с късо ръкавче и чорапки... а сега е и малко хладно... може  би е от възрастта или пола.. или незнам вече от какво... Sad
но явно не е заради дневния сън Sad

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Не е заради дневния сън. Той не ти спи чак толкова много.
Моят син спи и той около max 3 часа денем, но поне за моя радост през нощта си поспива.
А през деня търси ли си биберона, в смисъл дали е много привързан към него?
Надявам се да си пооправи съня, защото съм го изживявала това неспане с каката и напълно знам как се чувстваш.
Успех! Grinning

# 7
  • Мнения: 7 821
Цитат на: anuschka
С каката имах този проблем, но да не те отчайвам, няма да ти кажа колко дълго продължи. Тя просто си търсеше непрекъснато биберона.


Да и аз с баткото бях точно така, ставах докато не го махнахме биберона. Е с времето по рядко, но си ставах всяка нощ по 2, че и 3 пъти.
А иначе може да не спи нощем, ако спи много през деня, но не мисля, че твоя хубавец спи много, Дани е на почти 8 месеца и спи 2 пъти общо около 4,5 часа през деня, а да не чуе Дявола нощем си спи непробудно.
Съветвам те да намериш начин да се примириш със ситуацията, гадно е, но се свиква. Ако не се ядосваш и се примириш, ставането ще стане рутинно, аз даже не се будех напълно толкова бях свикнала, ставам тиквам биберона и обратно в леглото  Grinning .

# 8
  • Мнения: 182
Моят син спи 2 пъти през деня- от 11 до към 12:30 и след това от 4:30 до 5-6. Вечер си ляга към 10, но се буди през нощта. От известно време започна да се буди точно 1 час след като заспи и после пак се унася. Той доста се поти по главата и може и това да е причина. Чудя се как да го слагам да спи през нощта-върти се и маха завивката... До сега (11 месеца почти) май е изкарал 1-2 нощи без да се събуди... Не ти помогнах с идеи, но да ти кажа, че и други деца са трудни със спането. Заспиването е направо кошмар- криво му е , че му се спи и е изморен, но прави всичко възможно да не заспива. Не минаваме без рев точно преди да заспи...

# 9
  • София
  • Мнения: 13 204
sunny_ , виж дали не става дума за зъби... те сега започват да ги мъчат бебоците. Може затова да се буди нощем.

# 10
  • Мнения: 17 407
Zdraveite,i pri nas go ima problema sys sybuzdaneto okolo 1-2 4asa sled zaspivane ve4er.TAka e ot okolo 1 sedmica.Po princip zaspiva pak vednaga ,no ponqkoga zapo4va edin rev,i taka okolo 2  chasa.Beba e na 7 meseca  i dosega si e spinkala po cqla no6t. INa4e prez denq,4esto se nalaga da q prispivam v 6ezlonga ,za6toto e mnogo kriva kato i se spi.

# 11
  • Мнения: 272
Да може и да са зъби , въпреки че ни е рано още Sad
Свекърва ми ми каза че на мужа ми и на брат му са им избили първите зъбки на 3.5 месеца и че никой  не и вярвал. Та можело и на нашия хулиган да му никнат зъбки. Знам ли ? Гледам ама нали не разбирам немога да усетя дере ли ме нещо. Снощи се буди само 2 пъти /ама е от ваксината, защото ходихме на консултация/  та се понаспах Simple Smile

# 12
  • Мнения: 182
При нас от няколко дни на обяд като заспи и след около час се събужда с рев и неможе после да заспи,какво ли е пък това. Imp

Общи условия

Активация на акаунт