зелено ако?

  • 655
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 384
Моля,кажете ми кога се получава това и причина ли е или си е съвсем нормално?
Ние сме на кърма ,но понякога забелязвам,че акото е зеленикаво( даже понякога съвсем зелено,а пъкдруг път си е златисто жълто).
Бебчо си е съвсем добре-не е болен.
Яде нормално и е спокоен.
Дали не зависи от храната на майката,или му е студено или...
И аз не знам какво да мисля.Н е мога да забележа зависимост от нещо.

# 1
  • Мнения: 3 491
И моите бебета са имали, важното е да не мирише гадно, на болно коремче. Тогава зеленото ако е притеснително.

# 2
  • Мнения: 2 952
Зеленикаво  , дори черно ...нормално е за новородените.

# 3
  • София
  • Мнения: 533
Не се притеснявай - важното е акото да не мирише лошо> иначе цветът се променя в зависимост от това, което ти ядеш - ако например приемаш повече желязо с храната. Или бях чела в една книга, че понякога е нормално цветът да е зелен, когато червата много бързо са се освободили.

# 4
  • Мнения: 280
Марти имаше зелено ако около седмица след като му биха 4те ваксини и след това имаше температура .....
Сега обаче си е добре, но нещо пак акото му стана зелено и взех да се чудя защо ли .... не съм яла нищо зелено, нито пък богати на желязо храни ... а той е само на кърма.

# 5
  • Мнения: 179
Ние сме със същия проблем и ми писна да чувам че и е настинало коремчето!И ние сме само на кърма и аз се чудя от какво зависи-2 дни са си жалти 1 ден и то сутрин зелено като пролетна трева!после пак жълти и така...педито ми каза че може да е от сок от ябълка защото съдържа целулоза?!точно тогава и бях дала 2 лъжички-просто да опита и спрях до там!
А какво значи да мирише на лошо  newsm78 има ли добре миришещо ако?нашите са все течни,не са с неприатен мирис-имам предвид че все по един и същи начин миришат!Тя не е болна и се чувства добре мисля?!?всъшност понякога стават като пържени яица-пресечени...на конци,а друг път са по-течни...

# 6
  • Мнения: 92
И при нас са зелени като тревата и то по цяла седмица. Педито каза че не е притеснително, но аз така копнея понякога за златно ако, за да се успокоя. Тук във форума има доста теми за това. Чела съм че може да е от претопляне или от охлаждане, а също и от това че се окисляват, и аз не знам чудя се всеки път! Щом бебетата са спокойни сигурно няма страшно Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 524
При нас това също се случва от време на време. Веднъж се случи когато бях яла спанак. Другият път бебо беше леко настинал и пак му беше зелено акото за малко....Едната от педиатърките които питах ми каза, че също може да е от коликите...

Общи условия

Активация на акаунт