ПЪРВОКЛАСНИ страсти - тема 6

  • 40 686
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 140
Пожелавам на всички първолачета, който завършват днес, да изкарат ено прекрасно, вечело и изпълнено с много весели емоции лято. И на есен с нови сили във втори клас. Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Весело лято мили дечица!!!!!  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug

# 751
  • София
  • Мнения: 2 842
Да се отчета и аз. Днес са на училище. След това имат отворен урок по народни танци. Вчера са им върнали тестовете по БЕЛ. Момъка има "Много добър!" и аз съм горда с него. Днес има имен ден, както и баща му. Да почерпя за Константин-овците:



 Hug

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честит Имен Ден на Коцето! Да е жив и здрав и нека има едно щастливо детство!


Dragon's Bride да ти е живо и здраво и твоето именяче!
Взехме си свидетелството-отличен. Госпожата я нахвали, дано все така да се гордея с дъщеря си.  Ваканцията започнаааа newsm44 Весела ваканция на всички завършили първолачета!

# 753
  • Мнения: 1 849
ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ ВСИЧКИ ПЪРВОЛАШКИ МАЙЧЕТА! Защото тази година беше изпълнена с много труд, напрежение и трепети за нас. Вярвам, че ако майките са така заинтересовани за децата си до завършване на училището, както когато са първолаци, нашата младеж ще е съвсем различна.
Весела ваканция на всички!
http://vbox7.com/play:cafcff09

Ние имахме весело тържество, налапаха се с торти и сладки докато започнаха да ги болят коремите... Изпратиха и дванадесетокласниците. Всеки първолак си беше хванал един батко или кака и заедно викаха на двора и бяха с тях на официалната част  от изпращането. Първолаците направо летяха от щастие. Нашенеца си беше хванал една сладка, слаба и руса какичка, а татко му търчеше като фотограф да прави снимките...  Joy Само дъщеря ми я хвана скуката, порева си, после реши, че трябва да натъпче всички камъчета от двора в джоба на баща си...  Joy

Весели игри на всички хлапета!

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 13:19 от migito

# 754
  • Мнения: 4 204
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! smile3525

Нашите днес учиха нормално.Празника е в понеделник. Днес сме на РД.От 18,30 на другия край на София. Страх ме е да ходя с колата , че хич не познавам квартала. Нямам идея кога и как ще се прибираме.
Утре ще го водя в Ам. корнер, че няма да има футбол. Няма ли други желаещи ?

# 755

Общи условия

Активация на акаунт