Моля,дайте ми съвет!

  • 622
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
Мили момичета,дълго се чудих къде да отворя темата,защото ограничен брой хора могат да ми отговорят.Накрая реших тук.
С две думи: от година се опитвам да забременея/след спонтанен аборт/ и този месец-пак нищо.Веднага отидох при ЛЛ и си поисках направление да видим,аджеба,защо става така.Той ме посъветва да отида в Русе,тъй като при нас няма специалист.Да така е.Ама при кого да отида и да знам,че няма да се лутам от лекар на лекар.Моля ви,ако някой от Русе или В.Търново може да ми препоръча подходящ специалист нека го направи.Предпочитам да работи със Здравна каса.Бих могла и в краен случай да отида и в София.Споделете с мен ,ако сте имали подобни проблеми,моля!
Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
Здравей!Съжалявам,но не мога много да ти помогна,защото съм от София,ето ти обаче една тема-дано ти помогне поне малко:http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1040

# 2
  • Мнения: 1 029
Виж и в здравният справочник,има информация. Peace

# 3
  • Мнения: 272
Здравей, Таня! Аз съм от Силистра. Бих ти препоръчала един лекар, но той не е от Русе, а на 60 км от Русе в обратна на твоята посока - Тутракан - д-р Бойчев. Той сега ще си строи клиника там. Много добър специалисте , аз ходих при него многокротно и той ми прави цветна снимка и лапароскопия. При него ходят от много други градове - Шумен, Разград, че и от Русе имаше момичета. Може би си чувала за него. Аз се страхувах да не би да замине да работи извън страната, защото постоянно ходи на специализации във Франция и мисля, че имаше придложения, но щом ще строи клиника явно ще остане. Половината ни град вече ражда при него. Тук гинеколозите не го обичат много, явно защото им краде от клиентелата.  Ако ти е възможно иди при него, няма да съжаляваш. Спокоен човек и обяснява всичко. Само, че има един недостатък - има свободни часове почти винаги  за след месец. Ако те интересува ще ти изпратя координати. Успех където и да идеш!

# 4
  • Мнения: 178
Мила Таня, аз съм от Велико Търново и познавам тукашните генеколози,защото вече съм раждала Peace.Ако дойдеш тук ,можеш да потърсиш д-р Ковачев,д-р Хаджирадев и д-р Йорданов. Това са лекари с дългогодишен опит и се надявам да ти помогнат.  baby_neutralНе един случай съм чувала и знам,че те са елита в тази област. Надявам се да съм ти била полезна!  Heart EyesУСПЕХ!!! newsm10

# 5
  • Мнения: 49
  Здравей TaniaN, аз също живея във В.Търново. Най-добрият гинеколог според мен е д-р Ангелов. Много внимателен и добър специалист. Разполага и с много добра техника. За съжаление май работи само частно.
  Според мен и предложението за д-р Бойчев (Тутракан), което дава Pupsik е много добро.

Общи условия

Активация на акаунт