пил ли е някой лактоганен чай?

  • 922
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
пил ли е някой лактоганен чай?
как,колко време...

# 1
  • Мнения: 7 837
Пих почти до 6-ия месец, но не редовно.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 121
Пия само при проблем - лактационна криза или ако имам съмнения за такава. Ползвала съм този на Хип, на него си пише по 3 пъти дневно.

# 3
  • Мнения: 1 680
аз пия  всеки ден лактогонен чай, определено много ми помага.

# 4
  • Мнения: 5 255
пил ли е някой лактоганен чай?как,колко време...

Да, пила съм чай за стимулиране на лактацията на HIPP.
На опаковката пише, че се препоръчва до 3 чаши на ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 679
Пиех един лактогонен в насипно състояние, закупен от билкова аптека. Пих го само в началото, все си повтарям, че може би не е лошо да си правя по-често такъв чай.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 960
Пия само при проблем - лактационна криза или ако имам съмнения за такава. Ползвала съм този на Хип, на него си пише по 3 пъти дневно.

и аз така

# 7
  • Мнения: 1 170
Аз си купувам редовно на Hipp,но си помислих,че по-евтино е да си купя такъв чай от билкова аптека.Наистина е по-евтин - струва 2 лева,ама ми стана много лошо от него,чудя се да не съм го предозирала...Уж внимателно изчетох начина на употреба,ама сега ми е доста кофти и вкуса ми е един такъв билков...

# 8
  • Мнения: 3 818
Пия лактогонен чай, таман три вида пих.
На Хип ми е най-лесен за правене и със сигурност има ефект. Пих и български, със същия състав. Евтин е наистина- 90ст. струва, обаче стига за два-три дни и реално цената му излиза пак като на Хип, само дето него трябва и да го вариш, че да го чакаш да отлежава, мъка.
А последно си купих на Хумана (в нашего града поради "високия" брой на кърмачките много-много няма лактогонни чаеве, та аз ходя по магазините и обирам единичните бройки, дет са ги заредили за проба;) ), обаче той не върши абсолютно никаква работа!

# 9
  • Мнения: 77
И аз пих първите 3 -4 месеца. Най-доволна бях от българския, този на Хип ми се стори много слабичък. Определено имаше ефект!  newsm10

# 10
  • Мнения: 854
Пиех първите няколко месеца от българския, много добре ми действаше Wink

# 11
  • Мнения: 192
Да,аз пих "Лактогонно средство" (точно така се казва) първите два месеца.Български чай е,купува се от аптека.Съдържа копър,анасон,магданоз,резене,кориандър.Това са билки,които стимулират кърмата,но също и действат успокояващо за стомахчето на бебо,особено ако има колики.
Изварата от 500 мл. се изпива за един ден.Приятна е на вкус и мирис.
Незнам дали действа положително,защото след като спрях да я пия не забелязвам разлика.
Пила съм и на Хип,но не съм впечатлена.А и българския вариант "Лактогонно средство" струва около 0,90 лв.

# 12
  • Мнения: 4 025
Аз пих Лактогонен чай. От него можеш да пиеш 6 пъти по 80 мл по упътването. За разлика от този на Хип, въпросният чай ми действаше.

# 13
  • Мнения: 1 107
Пих редовно 2-3 седмици, но не ми помогна особено  Sad
Много повече ми помага бирената мая. Сега пия от чая чат-пат, за успокоение.

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
пия от време на време български от билкова аптека - 1 супена лъжица на 200мл вода - запарвам 15 минути и в рамките на деня го изпивам на гладно.

Общи условия

Активация на акаунт