Как нари4ате съкрови6ето си и как той ви нари4а?

  • 1 397
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Как каЗвате на лубимия 4овек luvbed txtloves?А как ви нари4а той? 1dating

Darling,sweetheart,Schatz,Amor.... Heart  Kissing Heart

# 1
  • Мнения: 1 072
И двамата си викаме съкровище или schat, (същото сиреч, ама на холандски). Второто май повече го употребяваме.

# 2
  • Мнения: 1 768
Ами мен 4есто ме нари4а,Маус или Мауси.. Rolling EyesВ на4алото се мръ6ех на това,4е си виках пуууу ква ми6ка съм сега ...и да му върна му виках рате,плъх Laughing Twisted EvilАма ина4е Schatz,Liebling,понякога дори съкрови6ееее Blush
А аz му викам боболин4о Joyбеб4о,schatzi,fratzi,рон4и-bonbon4i  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 238
Skat- съкровище на датски.

# 4
  • Мнения: 392
Ние взаимно си викаме Любов, а той още ме нарича Агапи му(любов моя) или Моро му(baby). Така съм свикнала на това, че като ми каже по име ми става кофти. Когато сме в Бг чува от другите, че ми викат Мими или Марийка и започва и той.

# 5
  • Мнения: 4 212
РОЖБЕ.  Hug Аз на него и той на мен  Heart Eyes

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мразя ги тези обръщения - слън4ев ден мой , съкровище ненегледно , любов на живота ми ... а като 4уя зайо се изприщвам - още в у4илище като 4уех някоя влюбена двоика или ако ме наре4аха така - прости ме и ме забрави .
 обръщения - Мъжо,Еи пи4, готиния , отворения , майсторе  , дупе (като съм ядосана "гъз" )- според големината на гъзовете съответно сме - гъз , дупе  и дупенце Simple Smile - работата е там 4е по4нах да клоня и аз ве4е към " гъзовете"
е не го приемаите вси4ко на сериозно  Wink

# 7
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
1.Наричам го "любов  " и той мен- това най често,2. Казвам му  Йоре, а той на мен пух(от приказката за мечо пух и магаренцето йоре) Laughing
3.слънчице(и двамата се наричаме така)
4..бубинко, сладунко, съкровище, мишоче.... Mr. Green Mr. Green :mrgreen
Знаем се още кажи- речи от деца, та затова с такива детски имена да не се чудите Laughing

# 8
  • Мнения: 1 545
Най-често Аморе, понякога по име, понякога Шкимболи-бамболи /не ме питайте какво ще да рече, измислица... А той мен понякога Принца/Принцеска/Принчипесса, Бимба.... Но основно сме си на Аморе.

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз на него : Па ( от Паоло ),Паолино_Паолетто ,когато ме удари лигата , Бубу
Той на мен : Куори4ино ( сър4ице ) , Пататина ( картоф4е ),понякога Аморе, Миле

# 10
  • Мнения: 978
Аз как го наричам не издавам, но той ме нарича "моя любове"  Joy

# 11
  • Мнения: 1 072
Аз на него Смит, той мен Мьглата, така ве4е по4ти 15 години. Майка ми не искаШе да нари4а зет си така, ама я да видите сега Laughing

И аз не ги приемам "лири4еските отклонения"...както Анка. Wink

# 12
  • Мнения: 3 098
Ами по най_разли4ен на4ин_мили4ко,съкровиЩе,души4ке,дупенце,кариньо.Ама имаме си едно по_така обръЩение,което няма да кажа,обеЩах да го пазя в тайна. Naughty

# 13
  • Мнения: 1 959
Аз него си го наричам Попс илиПопсикъл иначе той мене си ме нарича Ани или Дарлинг
То и ние не сме по лиричните отклонения много-много

# 14
  • Мнения: 464
Бейби, хън. Особено се кефи да му казвам Даниеле(името му е 'Даниел).
Той как ме рарича..хммммммм бейби, майка, красива(що за обръщение е това незнам, но...)

Общи условия

Активация на акаунт