Имате ли идея каква гарнитура е подходяща за любимото ми ядене -

  • 1 497
  • 6
  •   1
Отговори
Имате ли идея каква гарнитура е подходяща за любимото ми ядене - пълнен слон с волове, пълнени с прасета, пълнени с агнета, пълнени със зайци и пуйки, пълнени с пилета, пълнени с пъдпъдъци, пълнени кюфтета, пържоли, кебапчета и с тиквички, пълнени с колибри, пълнени с чери домати, пълнени с ориз, който естествено не е пълнен? newsm78
Очаквам само сериозни предложения! Идеи от сорта на "Задушена зеленчукова градина" или "пасирани китайци на оризище" не се приемат... Party

# 1
  • София
  • Мнения: 4 867
щом не ти е пълнен оризът, малко постничко ми се вижда... на диетка ще да си... в такъв случай го полей със сос ниагара и да ти е сладко!

# 2
Ех, казвам си на ума - ще ги поразтуша малко тез мами в готварския форум, че то цял ден на огъня...ама те се изгубили съвсем - мамите дето готвят и имат чувство за хумор де Simple Smile Жалко... Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 4 867
ееееееее, айде и ти сега.
ако знаеш колко манджи сготвих онзи ден...
- спанак с булгур
- пиле с картофи
- пълнени зеленчуци (чушки, тиквички, патладжани) с кайма и ориз и с яйца и сирене
- кайсиево реване със сметана
....................

та, аз съм от мамите, дето готвят.
а за чувството за хумор... ако не съм го бухнала в някоя тенджера, имам го тук някъде.

# 4
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Пробвай с финтимлепоречно зарипльовнище, сгъстено по пълнослънцие посред нощ!   chefДай и на нас да хапнем!  NaughtyАйде! bowuu

# 5
  • Мнения: 4 546
ДУФАЛАКС  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 371
На тебе всичко ти е пълнено Simple Smile


 hahaha hahaha хо хо хо

Общи условия

Активация на акаунт