На море в Турция - all inclusive, тема 9

  • 79 035
  • 751
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 377
Благодаря ви, момичета! Стискайте палци да няма повече изненади - за сега остана Кристъл Сънрайз Куийн в Сиде, на база UALL, без доплащане  Party Дано наистина е така, ваучъри и сам. билети ще си получим на летището утре сутрин. Задължително ще пиша като се приберем, живи и здрави  Peace

ПП Получих ваучъри за настаняване в Адмирал и застраховката по куриер днес. И явно този ваучър е невалиден. Редовният следва да си получим на летището  Mr. Green

# 586
  • Мнения: 7 605
Стискаме палци, и да си изкарвате страхотно!  Hug

# 587
  • Мнения: 327
Хайде няма ли някой върнал се тази седмица,да разкаже как е било  newsm78
Galactic Voyager,чакаме и твойте отзиви за хотелите,който посетихте

# 588
  • София
  • Мнения: 2 437
Хайде няма ли някой върнал се тази седмица,да разкаже как е било  newsm78
Galactic Voyager,чакаме и твойте отзиви за хотелите,който посетихте

еими изпревари ме PeaceТъкмо се чудих защо от събота никой не е писал newsm78

# 589
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
 Laughing LaughingЗащото реанимирам.
Относно времето - явно това не е моя сезон. Като пекне слънце над 30 градуса, като минат облаци и задуха вятър 19-20. Аз обичам жега. Явно и хванах доста непостоянен момент, защото просто се сменяше всеки час.

Хотелите - имам над 1000 снимки, все още ги нареждам и отнема известно време да ги кача в интернет.
Най-общо казано от 5 до 5 зведи има разлика като от небето до земята. Повечето са добре откъм база, много зеленина, много добро обслужване и ол инклузив. Нашите и гърците могат ряпа да ядат. Но винаги си има и изключения.
Трябва да си систематизирам доста голямо количество информация, да сравня цени на хотели за да дам някаква оценка на база съотношението цена-качество. От по-известните хотели веригата Амара си заслужава отвсякъде, Делфин де лукс също, Ела Квалити, Роял Дракон, Роял Уингс, Риксос Премиум е върха, веригата Корнелия......и доста други, въпрос на вкус.

# 590
  • Мнения: 7 605
От по-известните хотели веригата Амара си заслужава отвсякъде, Делфин де лукс също, Ела Квалити, Роял Дракон, Роял Уингс, Риксос Премиум е върха, веригата Корнелия......и доста други, въпрос на вкус.

Като изключим Риксоса, мнението ти съвпада с рейтинга в холидейчек  Peace

# 591
  • София
  • Мнения: 2 437
Добре завърнал се Galactic Voyager. Ще изчакаме да си систематизираш нещата Peace
Едно въпросче от мен - ходихте ли в Miracle resort - ако да какви са ти впечатленията?
А какво ще кажете за прогнозата на НАСА за изключително топлото лято Mr. GreenМай тази година в Турция ще се изпържим.  
 

# 592
  • Мнения: 3 993
Момичета,

Моля кажете някой има ли впечатления от нотел Су Сеси (Su Sesi Deluxe resort Spa & Golf Hotel 5*) в Белек, Анталия?
Нямам време да прочета цялата тема, видях само първа страница с коментарите за някои хотели в Белек, но за този няма нищо.
Името на хотела е ?Шум на вода" - видяхме го, хубав хотел. Подробни снимки и отзви ще дам в неделя, че днес  летим обратно.
Олив, ще прегледам записките си и ще пусна едно списъче със снимки.



А Су Сеси, какво ще кажеш за него?

# 593
  • Мнения: 3 377
Privet ot men! I ot Side - vsi4ko e 4udesno, iska6e mi se da e pone s 3 gradusa po-topla vodata, no... i taka stava. Pove4e 6te razkazvam kato si dojdem  Wink Nabiram i snimkov material  Laughing

# 594
  • София
  • Мнения: 2 437
Privet ot men! I ot Side - vsi4ko e 4udesno, iska6e mi se da e pone s 3 gradusa po-topla vodata, no... i taka stava. Pove4e 6te razkazvam kato si dojdem  Wink Nabiram i snimkov material  Laughing

Радвам се, че всичко е наред Peace

# 595
  • Мнения: 327
мама Мони,ние бяхме мин.год. в Мирикъл ресор.Ако те интересува тук съм.
Доста съм писала в темата за него.А и след нас други момичета също бяха там.

# 596
  • София
  • Мнения: 2 437
еими поразрових се и прочетох отзивите ви, че и снимки разгледах. Живот и здраве от 3 юли сме там и после и аз ще разказвам. Надявам се всичко да е ок.

# 597
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Су Сеси - огледах си записките. Впечатлили са ме големите стаи и бани. Луксозен хотел. Мисля, че точно там част от фамилните стаи бяха на 2 етажа и от терасата директно влизаш в басейна. Площта на хотела не е много голяма, но навсякъде вървят водни площи и е много приятен. За мен си отговаря на звездите.

Татяна, това може само да ме радва. Лично аз чета мненията на клиенти с известна доза скептицизъм, просто защото съм чела доста безумни рекламации.

За съжаление Мирикъл не беше в програмата ни, но миналата година имах клиенти там и техния коментар е - хубав хотел, луксозен, ол инклузива в сравнение с други хотели не е най-добрия. Съдейки по съседните хотели Титаник, Роял Уингс, ИЦ Грийн парк и Риксос мога да кажа, че плажът ще е пясък.

# 598
  • Мнения: 4 418
Галактически пътешественик и останалите,който има инфо и може да ми помогне -търся хотелче за нощувка ,за да разделим пътя Варна -Кушадасъ на две.Желателно е да е около стотина км след границата.Гледах картата и ми се върти нещо около Бабаески ?
Ще съм благодарна на инфо и линкове   bouquet  bouquet

Татяна стана ми интересно ,защо Риксоса не е с такъв рейтинг в Холидейчек ?

# 599
  • софия
  • Мнения: 9 590
merhaba, тази година имаше планове да ходим на тасос, ама пусто все ме влече към турция Simple Smile. и в последния момент спретнах една резервация за иберотел сера палас. за съжаление изпуснах и ранни записвания и хотели, които ми харесват... обаче вече си търся по-спокойни и малки хотели, нещо лудницата, грамадните хотелища и тоновете руски туристи Laughing не ми понасят хич. заминаваме на 13.06, като се върна ще разказвам.

Общи условия

Активация на акаунт