kak po-lesno i barzo da zabremeneia?

  • 6 782
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен  Grinning, аз също мисля, че всичко зависи от спокойствието и нагласата  и съм съгласна със kristina23, че по рядко става, когато всичко е по план. Наслаждавайте се на секса   Wink и немислете дали тази  вечер ще стане или не.  Hug

# 16
  • Мнения: 34
  Simple SmileТака е и двете сте прави Winkкаквото стане и да го мислим и да не го мислим то все някога ще си дойде  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 276
Правете любов, а не бебе и то ще дойде когато най-малко го очаквате! Peace

# 18
  • Мнения: 93
Правете любов, а не бебе и то ще дойде когато най-малко го очаквате! Peace

Рано е още от първия месец да се започне с притесненията!

# 19
  • Мнения: 34
На мен днес сутринта ме изненада лелката Sad ,но го очаквах понеже мисля че не се постарахме толкова колкото трябваше #Cussing out #Cussing out.Мисля този път да се постараем повече Praynig

# 20
  • Мнения: 1 796
Какво искаш да кажеш с това,че не сте се постарали?Не се тревожи,успех другия месец.

# 21
  • Мнения: 34
Момичета искам да попитам има ли някоя от вас която си прави в момента зъби newsm78 newsm78понеже аз гледам ремонта на зъбите да върви успоредно със бебеправенето,но мисля че не е много полезни и е рисковано newsm78

# 22
  • Мнения: 776
  Можеш да споделиш това със зъболекарят си и от там той ще знае какво да прави.

# 23
  • Мнения: 879
Аз си ходя на зъболекар и бебепрвенето ни си върви успоредно! Мисля, че няма да навреди, ако си направя 1-2 пломби!   bouquet

# 24
  • Мнения: 560
Предупреждавай там, че има възможност да си бременна. Има значение с какви упойки и лекарсва работят. Те знаят като им кажеш.

# 25
  • Мнения: 8
zdraveite  mili4ki :)iskam da  si imam bebe imam edin spontanen abort v 3 mesec,napraviha mi kurtaj podat be6e sprql d ase razviva :(sega sam tvardo re6ena da opitam pak parviqt pat se polu4i vednaga no seg ane znam strahuvam se da ne se povtorii  sa6toto kato v pravata bremenost Cry Confused nadqvam tozi pat vsi4ko da e na red :)zapo4nah da piq holieva kiselina i nz kakvo dr da pravq za polesno i bezproblemno zabremenqvane??? newsm78 6teh da zabrave i poq dufaston po shema pt 15 do 25 den.Nadqvam se va6ite saveti da mi pomognat.Blagodarq predbvaritelno  bouquet

# 26
  • Мнения: 95
Да. Трябва спокойствие. С мъжа ми опитвахме над 8 месеца и нищо. Стана време за море. Казах си "майната му" и си купих кутия цигари. Месец преди да заминем си пушвах по някоя и друга цигара /след 8 месеца въздържание пълно/, излизах с приятели, пийвах си питие, ходех по дискотеки, ходих на солариум и прочие. Правех си всичко което исках без да ме е грижа от разни там бременности. 2 дни преди да тръгнем за морето разбрах, че съм бременна. Е пак спрях онези по-горе изброени прегрешения, но вече знаех защо.

# 27
  • Мнения: 8
 Embarassedискам да се извиня за предното ми писание,не беше на кирилица.Мисля ,че не ме разбрахте за какво става дума.Имам един мисед аборт,сега след 4 месеца мислим да опитаме отново Sad.Притесненията са ми големи ,да не се повтори същия кошмар Sad.Сега започвам да пия дуфастон,защото се появи едно кафяво зацапване преди цикъл.Ако има други преживели същото ще се радвам да обменим мнения... Confused..и съвети.Лека вечер и успешен утрешен ден на всички.  bouquet

# 28
  • Мнения: 7
Аз не съм имала спонтанен аборт и не мога да те посъветвам но според мен трябва да попиташ гинеколога си дали и кога можеш да правиш опити да забременееш. Стискам ти палци всичко да мине добре. Hug

# 29
  • Мнения: 776
 До колкото знам трябва да минат поне 6 месеца, за да се захванете с опитите. Но най- добре за това да се консултираш с гинеколога ти.
 Пожелавам ти късмет

Общи условия

Активация на акаунт